• Главная
  • Мандрівки, пригоди та цікаві заходи: як проводять літо Авдіївські пластуни
08:00, 12 июля

Мандрівки, пригоди та цікаві заходи: як проводять літо Авдіївські пластуни

Мандрівки, пригоди та цікаві заходи: як проводять літо Авдіївські пластуни
Літній календар пластуни Авдіївки відкрили в червні табором для наймолодших «150/28 і пара шкарпеток». В пошуках розгадки таємниці назви табору учасникам допомагала книга Галини Вдовиченко «Ліга непарних шкарпеток». Свій внесок в сюжет таборування внесла погода, переконавши дітей, що непарні шкарпетки можуть бути справді корисними та врятувати від несподіваної халепи, повідомляє ВЦА. 
Другий табір, «Земля Велетнів», був для тих, кому більше, ніж 12 років. Відбувся він на Лиманщині. За сім днів учасники пройшли більше 100 км, сплавлялись Сіверським Дінцем, записували усні історії місцевих жителів, ламали стереотипи про Донеччину, самостійно готували собі смачні сніданки-вечері, співали, грали. 
Після «Землі Велетнів», не повертаючись додому, пластова компанія відправилась на гору Карачун, де відбувались урочисті заходи до 7-ї річниці з дня визволення Краматорська від незаконних збройних формувань. 
Під час акції «Донеччина зустрічає своїх героїв» авдіївські пластуни прослухали історичні лекції, взяли участь в заняттях з поводження зі зброєю, пройшли тренінг з першої домедичної допомоги, познайомились з виставкою техніки, з мистецькими виставками, тощо.
Попереду у пластунів ще два табори та нові пригоди. 
-Дякуємо за підтримку в проведенні пластових заходів Авдіївській міській військово-цивільній адміністрації Покровського району Донецької області, - зазначили організатори Станиця Авдіївка Пласту - Національної скаутської організації України.
Пластові проєкти в масштабах Донецької області реалізуються за підтримки Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації.
#пласт #Авдіївка #табір #літо #пригоди

Комментарии

Объявления
live comments feed...