• Главная
  • Керівництво Авдіївки взяло участь у обласній нараді стосовно темпів вакцинації
08:24, 14 июля

Керівництво Авдіївки взяло участь у обласній нараді стосовно темпів вакцинації

Керівництво Авдіївки взяло участь у обласній нараді стосовно темпів вакцинації

13 липня під керівництвом заступника голови ДонОДА Дениса Клюшникова в онлайн режимі відбулась нарада стосовно поточного стану справ щодо масової вакцинації проти COVID-19 у Донецькій області, до якої долучився і керівник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш. На нараді також були присутні директори КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Авдіївської міськради Вікторія Ліхачова та «Авдіївська центральна міська лікарня» Тетяна Пурій, а також заступниця начальниці відділу освіти ВЦА Юлія Красік.

За інформацією ВЦА, під час наради було зазначено: аби виробити колективний імунітет проти ковіду, потрібно прищепити понад 70% населення. Станом на сьогодні за темпами вакцинації серед інших областей України Донецька область на останніх місцях. При цьому 60% працівників апарату самої облдержадміністрації вакциновано.

Голів ОТГ та керівників військово-цивільних адміністрацій області закликали активізувати роботу і урізноманітнити підходи у напрямку підвищення показників щодо вакцинації, за потреби – виявити креатив.

Також обласне керівництво звернулося до учасників наради з проханням оцінити потреби медзакладів, визначитись із допомогою у придбанні обладнання необхідної потужності та звернутися з відповідною заявкою до Департаменту охорони здоров’я області.

В результаті засідання окреслено план щодо щеплення населення та визначені строки до виконання.

Встановлено 3 дедлайни:
1) До 1 вересня поточного року має бути вакциновано 25 % громадян.
2) До 1 листопада – 50%.
3) До 31 грудня – 75 % населення.

#вакцинація #коронавірус #Україна #Авдіївка #вакцина

Комментарии

Объявления
live comments feed...