• Главная
  • В Авдіївці через ураження електричним струмом загинув чоловік
10:10, 21 июля
2

В Авдіївці через ураження електричним струмом загинув чоловік

В Авдіївці через ураження електричним струмом загинув чоловік

За процесуального керівництва Костянтинівської окружної прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 272 КК України), повідомляє відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 19 липня 2021 року у м. Авдіївці п’ятеро працівників підрядної організації виконували роботи з установки та фарбування пандусу за допомогою компресора біля входу до квартири, що розташована на 1 поверсі багатоквартирного будинку.

Під час перенесення працюючого компресора одного з підсобників вдарило електричним струмом. Чоловік встиг витягти шнур електроприладу із розетки, проте отримав ураження, не сумісне із життям, від якого помер у лікарні.

На даний час з’ясовуються усі обставини трагічної події. Вирішується питання про призначення низки судових експертиз.

Досудове розслідування триває.

#Авдіївка #безпека #струм #електричний струм

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Саша
21 июля, 23:14
Убийцы ,я житель этого подъезда который бориться ,чтоб этого пандуса не было ,который построин с нарушениями тех правил и желание растроить свою желплощадь за счет жизни жителей ,жду ответы от горсовета на мои запросы и кп сез на разрешения постройки такого кровавого пандуса в аварийном доме ,о том ,что дом аварийный у меня есть документы
Саша
21 июля, 23:19
И обращаюсь к жителям всего дома убирите эту стройку, это не последняя беда ,останемся без квартир , у нас подъезде стены пошли трещенами ,которые замазали и забелили и они все равно проявились 
Объявления
live comments feed...