• Главная
  • У цьому році навчатися на поліцейського побажали понад 800 хлопців та дівчат з Донеччини
13:46, 30 июля

У цьому році навчатися на поліцейського побажали понад 800 хлопців та дівчат з Донеччини

У цьому році навчатися на поліцейського побажали понад 800 хлопців та дівчат з Донеччини

839 анкет подали мешканці Донеччини на порталі кандидатів на навчання до закладів вищої освіти МВС України. За два роки кількість молоді, яка обирає професію поліцейського, в регіоні збільшилася майже втричі. Підбором спеціалістів, спроможних служити та захищати громадян у сучасних умовах, займаються фахівці з управління персоналом. 29 липня працівники кадрового забезпечення поліції відзначили професійне свято.

Про це повідомляє Покровське районне управління поліції.

Поліцейських, які реалізують кадрову політику, привітав начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин. Кращі  працівники отримали відзнаки.

У цьому році навчатися на поліцейського побажали понад 800 хлопців та дівчат з Донеччини, фото-1

Поліція Донеччини вже декілька років поспіль є одним із лідерів набору в країні. Сьогодні у поліції працюють понад 4800 співробітників, з них понад 1700 – жінки. З початку цього року в результаті ретельного конкурсного відбору укомплектовано 168  вакантних посад.

Протягом пів року здійснено низку важливих кадрових змін:

  • збільшено штат управління карного розшуку,
  • реорганізовано підрозділи з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи,
  • створено управління головної інспекції,
  • враховуючи специфіку регіону, де триває збройна агресія, у роті особливого призначення введено нові посади  - снайперів.

Про те, що популярність роботи в Національній поліції серед молоді зростає, свідчить кількість заявок на навчання в закладах освіти МВС. У 2021 році анкети подали понад 800 кандидатів. Це на  300 більше, ніж у 2019-му та є рекордною кількістю за останні сім років. За результатами попереднього добору для вступу на навчання до вишів МВС працівниками кадрів направлено понад 500 кандидатів.

Залучати нових, вмотивованих молодих людей до роботи в поліції допомагають сучасні профорієнтаційні заходи. Школярі максимально близько знайомляться з професією: патрулюють з водною поліцією на катері, вивчають прийоми самозахисту зі спецпризначенцями, шукають сліди злочину з криміналістами, дресирують службових собак з кінологами.

Крім того, працівники кадрів підтримують дітей з прифронтових сіл та організують для них розважальні програми. Усе це сприяє зростанню довіри до поліції та збільшенню кількості людей, готових захищати спокій своїх співгромадян.

Приєднуйтесь! Обрати заклад вищої освіти та подати заявку https://osvita.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcondition

Порядок проведення конкурсу в Національну поліцію України https://nabir.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcondition

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #набір #кадри

Комментарии

Объявления
live comments feed...