• Головна
  • Авдіївців запрошують на службу до поліції Донеччини
08:00, 3 серпня 2021 р.

Авдіївців запрошують на службу до поліції Донеччини

Авдіївців запрошують на службу до поліції Донеччини
Поліція Донеччини оголосила набір на службу.
З 2 до 16 серпня триває набір на 78 вакантних посад: від оперативників до поліцейських-водіїв, повідомляє 06236 за посиланням на сторінку  організації у Facebook.
Кандидати, які мають вищу освіту, можуть реєструватись на посади дільничного офіцера поліції або оперуповноваженого. Особи з вищою юридичною освітою можуть проходити конкурс на посаду дізнавача.
Особи, які здобули повну загальну середню освіту, можуть проходити відбір на посади поліцейського-водія, поліцейського з логістики, поліцейського з обліку та збереження речових доказів і озброєння, поліцейського ізолятора тимчасового тримання та поліцейського батальйону конвойної служби.
Основні вимоги до кандидатів:
- вік від 18 років; 
- повна загальна середня або вища освіта;
- вільне володіння українською мовою;
- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», а також кваліфікаційні знання відповідно до обраної посади;
- наявність посвідчення водія категорії В (на посаду поліцейських-водіїв).
Ми пропонуємо:
- заробітну плату від 10 000 грн. для посад молодшого складу поліції та від 12 000 грн. для посад середнього складу поліції (після успішного проходження первинної професійної підготовки);
- соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством;
- професійну підготовку за міжнародними стандартами;
- можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;
- перспективу кар’єрного росту.
Анкету для участі у конкурсі можна заповнити на сайті nabir.np.gov.ua у вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «Донецьку область», після чого вподобану Вами посаду та заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.
За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (050) 324-69-79 (Telegram) або на електронну адресу [email protected].
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Поліція #служба #набір
live comments feed...