• Головна
  • Авдіївські багатоповерхівки обладнають тепловими лічильниками
10:30, 3 серпня 2021 р.

Авдіївські багатоповерхівки обладнають тепловими лічильниками

Авдіївські багатоповерхівки обладнають тепловими лічильниками
"Служба єдиного замовника" в рамках  Програми соцекономрозвитку міста Авдіївки на 2021 рік почала процес встановлення загальнобудинкових вузлів комерційного обліку теплової енергії. Завдання таких лічильників полягає у  вимірюванні обсягу всієї теплової енергії спожитої у будівлі, повідомляє 06236  за посиланням на сторінку організації у Facebook.
Комунальники  вже завершили монтаж і підключення 4 приладів обліку з 11-ти запланованих у цьому році у будинках 15,17,25,27 по проспекту Центральному. На черзі будинок номер 12 по вул. Гагаріна. 
Як зазначається на сторінці КП «СЄЗ», у багатоповерхівках, в яких встановлено такий лічильник тепла, оплата за спожиту послугу теплопостачання розраховується шляхом множення вартості однієї гігакалорії (затверджується постановою НКРЕКУ) на фактичну кількість гігакалорій, спожитих будинком (квартирою). 
Усередині багатоквартирного будинку показання загальнобудинкового лічильника теплової енергії розподіляються відповідно до опалювальної площі кожної житлової квартири.
Також звертають увагу абонентів на необхідність своєчасної сплати рахунків за  спожиті комунальні послуги.  Адже від цього залежить ефективність забезпечення життєдіяльності міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КП СЄЗ #лічильники #опалення
live comments feed...