• Головна
  • В Авдіївську лікарню запрошують медиків: обіцяють премії, житло і 50 тис. гривень
11:28, 5 серпня 2021 р.

В Авдіївську лікарню запрошують медиків: обіцяють премії, житло і 50 тис. гривень

В Авдіївську лікарню запрошують медиків: обіцяють премії, житло і 50 тис. гривень

Медичним працівникам, які вирішать працювати в Авдіївці, пропонують: одноразову виплату 50 тис.грн. при працевлаштуванні, оплату оренди житла з оплатою квартплати і опалення, в подальшому забезпечення службовим житлом з оплатою комунальних послуг. Премії і матеріальні заохочення. Для абітурієнтів та студентів оплата навчання.

На теперішній час Авдіївська центральна міська лікарня та Центр первинної медико-санітарної допомоги  мають кадровий дефіцит: лікарів - майже 70% від потреби, середній медичний персонал - майже 40% від потреби. Понад 30% працюючих лікарів - пенсійного віку.

Є нагальна потреба в сімейних лікарях. Відсутні спеціалісти: офтальмолог, нарколог, кардіолог,  профпатолог, лікар функціональної діагностики, спеціалісти акушер-гінеколог, невропатолог, травматолог, лікар лаборант клініко-діагностичної лабораторії, рентгенолог, анестезіолог та інші.

- Для залучення медичних працівників з інших міст ми разом з керівництвом військово-цивільною адміністрацією розробили програму «Місцевих стимулів для медичних працівників». Вона спрямована на підвищення престижу роботи саме в нашому місті, - розповіла Тетяна Пурій, директор КНП "АЦМЛ". - Сподіваємося, що можливість працювати в сучасних умовах на професійному обладнанні і підвищений рівень соцзахисту, який ми пропонуємо, залучить фахівців в Авдіївку.

Всім зацікавленим в отриманні роботи можна звертатися за телефоном: +38095 170-34-10 - Тетяна Валентинівна.

Нагадаємо, в Авдіївці спільними зусиллями влада, бізнес і громадські працівники розвивають місцеву сферу охорони здоров'я.

Також, на підтримку і розвиток охорони здоров'я Авдіївки компанія Метінвест направила понад 24 млн гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдеевка #здравоохранение #ацгб
live comments feed...