• Головна
  • Фахівці Центру соціальних служб перевірили авдіївські сім‘ї з новонародженими
08:43, 6 серпня 2021 р.

Фахівці Центру соціальних служб перевірили авдіївські сім‘ї з новонародженими

Фахівці Центру соціальних служб перевірили авдіївські сім‘ї з новонародженими
Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб здійснюють щомісячний контроль за цільовим використанням допомоги при народженні дитини і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей, повідомляє 06236 за посиланням на ВЦА.
Відповідно до списку одержувачів при народженні дитини, які отримали допомогу у липні 2021 року, фахівці Центру вибірково обстежують родини.
Під час перевірки спеціалісти звергають свою увагу на те, що придбано для дитини за державні кошти, умови проживання родини, чи забезпечена дитина усім необхідним відповідно до свого віку. Фахівці інформують батьків про те, що гроші повинні бути в повному обсязі витрачені на дитину.
Цього місяця, за отриманим від УСЗН списком, за допомогою на дитину звернулося 33 одержувача. Фахівцями вже перевірено 8 родин. Усі перевірені родини задовольняють потреби дітей та виконують свої обов’язки, відповідно до чинного законодавства.
За інформацією Центру соціальних служб контроль  проводиться з урахуванням протиепідемічних заходів. Фахівці Центру використовують у своїй роботі захисні маски та антисептики. Також, зазначається, що з метою збереження здоров’я отримувачів соціальних послуг та власного здоров’я, усі працівники Авдіївського міського центру соціальних служб пройшли вакцинацію від COVID-19. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дитина #народження #допомога
live comments feed...