• Головна
  • Заклади охорони здоров’я Авдіївки підтвердили першу акредитаційну категорію
11:15, 6 серпня 2021 р.

Заклади охорони здоров’я Авдіївки підтвердили першу акредитаційну категорію

Заклади охорони здоров’я Авдіївки підтвердили  першу акредитаційну категорію

Акредитаційна комісія Департаменту охорони здоров’я перевірила у Авдіївській центральній міської лікарні та Центрі первинної медико-санітарної допомоги відповідність медичних працівників єдиним кваліфікаційним вимогам, дотримання ними стандартів у сфері охорони здоров’я, наявність якісних умов для первинного та вторинного рівнів медичного обслуговування населення. За експертними висновками медзакладам підтвердили перший рівень акредитації.

Представники департаменту були приємно здивовані умовами, в яких авдіївці отримують медпослуги. Вони відзначили, що такі комфортні відділення з сучасним обладнанням є не в кожній обласній лікарні.

- Ми показали комісії приміщення неврологічного відділення, яке зараз переобладнали під пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу, - розповідає Тетяна Пурій, директор КНП «АЦМЛ». - Перевіряючі відзначили, що бокси для хворих дуже зручні - з індивідуальними санітарними кімнатами, кондиціонерами та холодильниками. При цьому кожен має окремий вихід на вулицю, що дуже зручно і для хворого, і для медперсоналу.

Оцінили представники області і рівень оснащення спеціалізованим медобладнанням клініко-діагностичної лабораторії АЦМЛ.

- В нашій лабораторії є все необхідне для надання пацієнтам послуг за пакетом «Медичні гарантії», - говорить Тетяна Пурій. -  За кошти місцевого бюджету ВЦА було придбано дороге діагностичне та лабораторне обладнання, що дозволило розширити спектр медичних послуг. Дослідження фахівці проводять в сучасних умовах, які відповідають всім технічним та санітарно-гігієнічним вимогам.

Останній раз авдіївські медустанови проходили акредитацію перед початком бойових дій на Донбасі. Тоді комісія надала закладам перший рівень акредитації.

- Для нашого колективу важливо було підтвердити цей рівень. І незважаючи на труднощі, з якими ми зіткнулися - військові дії, відсутність необхідного медперсоналу - нам це вдалося завдяки підтримці міської ВЦА, Авдіївського коксохіму та ГО «Платформа спільних дій» - ділиться директор КНП «АЦМЛ». - Зараз ми разом продовжуємо працювати над тим, щоб рівень надаваних авдіївцям медичних послуг став ще кращим.

Нагадаємо, за чотири роки при підтримці Метінвесту оновлені та оснащені сучасним обладнанням три стаціонарні відділення - неврологія, хірургія і травматологія. У минулому році свої двері для пацієнтів відкрила і сучасна клініко-діагностична лабораторія, яку для жителів міста разом з АКХЗ відремонтувала ГО «Платформа» Зараз громадська організація та кокохімзавод оновлюють приймальне та стаціонарне відділення, центральний вхід лікарні. Всього на підтримку міської сфери охорони здоров'я Метінвест направив понад 24 млн грн. Отримати медичну допомогу в сучасних комфортних умовах можуть більше 30 тисяч жителів міста і сусідніх населених пунктів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АЦГБ #акредитація #категорія
live comments feed...