• Головна
  • В Авдіївці хочуть створити креативний хаб для дітей та молоді
11:45, 6 серпня 2021 р.

В Авдіївці хочуть створити креативний хаб для дітей та молоді

В Авдіївці хочуть створити креативний хаб для дітей та молоді
Вчора керівництво Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації зустрілося з представниками ГО «Вільний простір для молоді» та членами благодійних організацій "Helping hands" і "Arthelps" із Федеративної Республіки Германія (місто Бохум) з метою обговорення проєкту створення у місті хабу для творчої реалізації дітей та молоді прифронтового міста.
За інформацією ВЦА Іван Штукерт, керівник БО "Helping hands", зазначив, що є ідея за фінансової підтримки ФРГ та Швейцарії збудувати в Авдіївці сучасний яскравий креативний центр, де б малеча та молоді люди міста могли проводити вільний час із користю, розкриваючи свій творчий потенціал.
У планах також запрошувати у цей хаб театралів та музикантів, видатних особистостей як з України, так і з-за кордону, обмінюватись досвідом та розповідати світу про власні досягнення.
Насправді задум благодійників є ще глибшим: важливо не тільки допомогти розкритися підростаючому поколінню, а й утримати у рідному місті.
За проєктом це буде будівля незвичайного архітектурного дизайну, яка складатиметься з декількох блоків і займатиме територію приблизно 1000 кВ метрів.
Керівник Авдіївської ВЦА Віталій Барабаш погодився із актуальністю такої ідеї, адже мо́лоді в місті багато і подібна платформа стала б у нагоді для проведення дозвілля, творчих вечорів, загалом формування культурного середовища для юних авдіївців. Однак очільник міста одразу окреслив і «підводні камені», які можуть завадити впровадженню проєкту, серед яких і відсутність можливості вітчужувати землю (згідно із Законом про ВЦА).
Натомість, аби реалізувати слушну ідею, Авдіївський очільник запропонував громадським діячам і благодійникам укласти договір оренди і втілити гарний задум у життя.
В результаті обговорення учасники зустрічі домовились опрацювати юридичну складову процесу створення креативного хабу в Авдіївці, а також налагодити плідну співпрацю і щодо інших нагальних питань соціального спрямування у місті.
На завершення зустрічі було зроблено спільне фото на пам’ять.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #хаб #діти #молодь
live comments feed...