• Головна
  • Міжнародна організація ACTED допоможе Авдіївці у вирішенні екологічних проблем
08:20, 11 серпня 2021 р.

Міжнародна організація ACTED допоможе Авдіївці у вирішенні екологічних проблем

Міжнародна організація ACTED допоможе Авдіївці у вирішенні екологічних проблем

10 серпня керівник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш разом із заступником Євгеном Удовенком провів робочу зустріч зі спеціалістами міжнародної організації АСТЕD. Обговорювали співпрацю у вирішенні проблем екології на території Авдіївської ОТГ. 

Про це повідомляє ВЦА міста.

Під час зустрічі представники АСТЕD висунули пропозицію керівництву міста укласти меморандум про співробітництво, за умовами якого організація придбає необхідний для недопущення негативного впливу на навколишнє середовищє матеріал чи засоби, а влада - використати його за призначенням.

АСТЕD також запропонували допомогу в реалізації природоохоронних проєктів, зокрема стосовно вивезення побутових відходів, озеленення, відновлення функціонування зливової каналізації тощо.

В результаті зустрічі вирішено надати представникам міжнародної організації на розгляд проєктно-кошторисну документацію для прийняття ними остаточного рішення щодо участі в реалізації важливих для міста екологічних проєктів.

Нагадаємо, АСТЕD - це міжнародна французська неурядова організація, що допомогає людям та громадам, опинившимся в складних умовах, постраждалим від конфліктів та стихійних лих, або переживають соціально-економічні труднощі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #Авдіївка #допомога #ACTED #ВЦА
live comments feed...