• Головна
  • В Авдіївці відкрили спортивний майданчик в рамках проєкту Президента України
14:47, 11 серпня 2021 р.

В Авдіївці відкрили спортивний майданчик в рамках проєкту Президента України

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

Сьогодні заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін разом із керівником Авдіївської міської ВЦА Віталієм Барабаш та начальником управління фізичної культури і спорту області Володимиром Мициком відкрили активний парк в Авдіївці, розташований на території бульвару Шевченка.

Про це інформує ВЦА міста.

Авдіївка – сьоме місто на Донеччині, де в рамках президентської програми «Здорова Україна» відкрилась подібна локація. Раніше такі парки було відкрито в Краматорську, Мар'їнці, Маріуполі, Бахмуті, Дружківці та Костянтинівці. Всього в Донецькій області їх буде близько сорока.

Мета створення таких майданчиків полягає в популяризації спорта серед населення. Аби кожен мав вільний доступ до спортивного інвентарю, незалежно від часу та регіону проживання.

В парку є шведська стінка, бруси, турнік, лавочка, а також сходинки для стрибків. Всі снаряди мають просту конструкцію, аби використовувати їх могли навіть початківці.

Місцеві спортсмени зібрались на майданчику, аби наочно продемонстрували, як можна тренуватися за допомогою мобільного телефону на новій локації. 

Для цього достатньо за допомоги смартфону відсканувати QR-код, розміщений поруч з елементом, та обрати в меню сайту рівень складності вправ (новачок, середній, профі). Кожен має змогу виконати спортивні вправи з віртуальним тренером.

В Авдіївці відкрили спортивний майданчик в рамках проєкту Президента України, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #програма #Президентська програма #Здорова Україна #майданчик
live comments feed...