• Головна
  • В Авдіївці працює кабінет з надання соціально-психологічної підтримки
08:00, 12 серпня 2021 р.

В Авдіївці працює кабінет з надання соціально-психологічної підтримки

В Авдіївці працює кабінет з надання соціально-психологічної підтримки

Вже майже рік у Авдіївському міському центрі соціальних служб функціонує кабінет з надання соціально-психологічної підтримки сім’ї, дітей та молоді, який було відкрито в рамках реалізації проекту «Покращення доступу до якісної соціальної інфраструктури та послуг для населення, що постраждало від конфлікту у Донецькій області».

Про це інформує ВЦА міста.

За час існування кабінету до Центру за психологічною підтримкою окрім отримувачів соціальних послуг зверталися й пересічні містяни.

Усі звернення приймає психолог Центру. Робота буває груповою та і індивідуальною. Люди звертаються з доволі широким спектром проблем. За рік роботи психологом було надано 293 індивідуальні консультації, проведено 42 діагностування дітей та надано до них відповідні рекомендації батькам та законним представникам дитини.

Також проводилась групова робота, а саме: з професійної визначеності дітей, які є випускниками шкіл; з батьками дітей, які опинились у складних життєвих обставинах щодо батьківської відповідальності; сімейні консультування родин, в яких є діти під опікою; тощо.

Центр знаходиться за адресою: м.Авдіївка, вул. Молодіжна, буд. 7, 2 поверх. Довідки за телефоном (093) 3320917.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#психолог #допомога #поміч #психологічна допомога #звернення
live comments feed...