• Головна
  • В Авдіївці пройшов ярмарок вакансій: 2 безробітних отримали направлення на працевлаштування
11:57, 13 серпня 2021 р.

В Авдіївці пройшов ярмарок вакансій: 2 безробітних отримали направлення на працевлаштування

В Авдіївці пройшов ярмарок вакансій: 2 безробітних отримали направлення на працевлаштування
12 серпня до Міжнародного дня  молоді в Авдіївському міському центрі зайнятості відбувся  загальнообласний ярмарок вакансій, повідомляє організація у Facebook.
Метою заходу було прискорення працевлаштування незайнятого населення, оперативне задоволення потреб роботодавців у кадрах, підвищення рівня інформованості. 
У заході взяли участь представники місцевих підприємств, які презентували актуальні вакансії та розповіли пошукачам  роботи  про умови праці на своїх підприємствах.
Всього для безробітних було організовано 4 локації:  «Твоя кар’єра», «Твоя можливість», «Твій вибір», «Твій успіх». Відвідувачі ярмарки ознайомились з професіями та спеціальностями, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці, дізнались про вимоги роботодавців до майбутніх працівників, пройшли експрес-тестування, отримали  практичну та методичну допомогу в складанні резюме. 
В Авдіївці пройшов ярмарок вакансій: 2 безробітних отримали направлення на працевлаштування , фото-1
В ході проведення “Ярмарки вакансій”, 12 осіб домовились з роботодавцями на додаткову співбесіду безпосередньо в установах і 2 особам видано направлення на працевлаштування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#центр зайнятості #ярмарок вакансій #працевлаштування #вакансія
live comments feed...