• Головна
  • Авдіївська влада планує повернути кінотеатр "Рубін" у комунальну власність
08:00, 14 серпня 2021 р.

Авдіївська влада планує повернути кінотеатр "Рубін" у комунальну власність

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

До Господарського суду Києва подано позов про розірвання з ТОВ «ВЕНТУРЄ ІНВЕСТ» договору купівлі-продажу, скасування державної реєстрації права власності та повернення до комунальної власності об’єкта нерухомого майна, а саме кінотеатра «Рубін». Представництво Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації у суді здійснюватиме Костянтинівська окружна прокуратура.

Про це повідомляється на офіційному сайті ВЦА міста.

Кінотеатр наразі становить реальну загрозу для мешканців міста, оскільки будівля перебуває в аварійному стані: розбите негодою скло сиплеться з вікон, цегла руйнується та будь-якої миті може впасти комусь прямо на голову. Прилегла територія поросла бур’яном і дуже нагадує на смітник. 

Договір із ТОВ «ВЕНТУРЄ ІНВЕСТ» було укладено понад 10 років тому, а саме 11 жовтня 2008 року. Згідно із договором, покупець придбав будівлю кінотеатру «Рубін» без зміни цільового призначення об’єкту, але не виконав передбачені документом зобов’язання, що стало підставою для розірвання правочину, а саме:
- не уклав договір на технічний нагляд з КП «Управління капітального будівництва» Авдіївської міськради;
- не ввів в експлуатацію будівлю кінотеатру протягом 24 місяців;
- не утримує будівлю кінотеатру і прилеглу територію в належному санітарно-технічному стані, не проведено заходи з благоустрою прилеглої території, не обладнано територію дитячим майданчиком, не збудовано парковку не менш, ніж для 25 автівок;
- не створено нові робочі місця та не працевлаштовано працівників кінотеатру;
- не укладено договір на комунальні послуги з експлуатаційними установами і не забезпечено надходження відповідних платежів.

Окрім того, сплинув строк договору оренди землі між Авдіївською міськрадою і ТОВ «ВЕНТУРЄ ІНВЕСТ» та на теперішній час відсутні факти вводу в експлуатацію вказаної будівлі. Разом із цим відомо, що у листопаді 2020 року у будівлі кінотеатру виявлено схрон боєприпасів.

Весь цей час Авдіївська міська рада, а в подальшому військово-цивільна адміністрація міста вела з покупцем листування, вимагаючи виконати умови Договору. Ще у грудні 2013 року міськрадою було ініційовано розірвання договору купівлі-продажу об’єкту, але покупець ніяк не реагував на це. Тож влада прифронтового міста вимушена була звернутися до суду з метою розірвання відповідного договору.

Таким чином, у разі задоволення позовних вимог та розірвання у судовому порядку договору купівлі-продажу в зв’язку з невиконанням покупцем договірних зобов’язань, кінотеатр «Рубін» підлягає поверненню у власність Авдіївської територіальної громади, включаючи земельну ділянку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #Рубін #кінотетар #комунальна власність #позов #суд
live comments feed...