• Головна
  • В Авдіївці відбувся прийом мобільного сервісного центру МВС України
13:53, 19 серпня 2021 р.

В Авдіївці відбувся прийом мобільного сервісного центру МВС України

В Авдіївці відбувся прийом мобільного сервісного центру МВС України
18 серпня поточного року на території Центру надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради відбувся черговий прийом мобільного сервісного Центру МВС України, повідомляє ВЦА. 
За результатами роботи консультацію спеціалістів та адміністративні послуги сервісного Центру отрималя 21 авдіївець за напрямками:
•  7 реєстрація або перереєстрація транспортного засобу;
• 4 заміна посвідчення водія;
• 3 оформлення та видача довідки про відсутність судимостей;
• 7 консультацій, щодо переоформлення транспортних засобів (у тому числі, для юридичних осіб, у зв'язку зі зміною найменування).
У подальшому мобільні сервісні центри МВС обслуговуватимуть громадян міста за потреби та на запит органів місцевого самоврядування.
Для оформлення попередньої заявки на обслуговування необхідно звертатись до адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради за графіком роботи ЦНАП, до Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області, кімната № 4, або на електронну адресу ЦНАП [email protected]; [email protected] з заявою із зазначенням назви послуги та контактів заявника.
Телефон ЦНАП для довідок (06236) 3-12-74.
Всім мешканцям міста, зацікавленим в отриманні даних послуг, пропонують звертатись до визначених осіб Авдіївської міської ВЦА для формування узагальненої заявки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВЦА #МВС #мобільний центр #заявки
live comments feed...