• Головна
  • Авдіївці, що знаходяться у складних життєвих обставинах, можуть отримати поміч у "Донецькому обласному центрі соціально-психологічної допомоги"
08:00, 20 серпня 2021 р.

Авдіївці, що знаходяться у складних життєвих обставинах, можуть отримати поміч у "Донецькому обласному центрі соціально-психологічної допомоги"

Авдіївці, що знаходяться у складних життєвих обставинах, можуть отримати поміч у "Донецькому обласному центрі соціально-психологічної допомоги"

У м. Дружківка за адресою: вул. Машинобудівників, 64, функціонує комунальна установа «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги» (далі – Центр). Центр створено для надання невідкладних психологічних, соціально-побутових, педагогічних, медичних, економічних, інформаційних і юридичних послуг, послуг з працевлаштування осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, для сприяння їх якнайшвидшому поверненню до нормальних умов життєдіяльності.

Про це повідомляється на офіційному сайті Лиманської міськради. 

Основними напрямками діяльності Центру є:

- допомога особам (у тому числі з дітьми), які перебувають у складних життєвих обставинах (зокрема спричиненими стихійним лихом, учиненням стосовно них злочину, насильством у сім’ї і т.д.);

- надання особам, які прийняті до Центру, тимчасового притулку та забезпечення їх продуктами харчування (на безоплатній основі);

- надання методичної поради, проведення психодіагностики з метою психологічної реабілітації та адаптації;

- забезпечення реалізації прав дітей, молоді, сім’ї у суспільстві, надання консультацій з питань виховання дітей;

- забезпечення захисту прав та інтересів особи, надання допомоги в оформленні правових документів;

- направлення у разі потреби осіб, які звернулися до Центру, до інших закладів та установ, які можуть повніше забезпечити задоволення їх запитів;

- сприяння разом з іншими установами та організаціями виведенню з кризового стану осіб, які звернулися до Центру.

Умови зарахування:

- Центр зараховує одиноких осіб (чоловіків та жінок) та осіб віком від 18 років до 55 років разом з дітьми, які перебувають у кризовій ситуації, зазнали різних форм насильства: фізичного, сексуального, психологічного, стали жертвами торгівлі людьми тощо;

- прийняття осіб та надання їм необхідної допомоги здійснюється Центром цілодобово на безкоштовній основі. Максимальний термін перебування особи у Центрі становить 90 діб на рік (кожна життєва ситуація розглядається окремо);

- до Центру не приймаються особи, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння,із симптомами хвороби в гострому періоді або в період загострення хронічних захворювань, психічно хворі.

Необхідні документи для зарахування до центру:

1. Направлення структурного підрозділу місцевої адміністрації або від голови територіальної громади.

2. Особиста заява, якщо людина звернулася самостійно без направлення.

3. Паспорт громадянина України або довідка на постійне проживання на території України.

4. Медична довідка про повний медичний огляд та довідка про негативний результат на COVID – 19.

Телефон для довідок: +38(099)333-82-90 (цілодобово). У зв’язку з карантином вся додаткова інформація у телефонному режимі.

Центр забезпечено гарячою водою, душовими, санвузлом, пральною машиною, харчоблоком для приготування їжі, для дітей є іграшки, дитячі ліжка, дитячі возики та ігрові манежі. При зарахуванні отримувачі послуг забезпечуються засобами особистої гігієни, постільною білизною.

Просимо звернути увагу, що Центр не видає гуманітарну допомогу, не видає грошову допомогу та продукти харчування для місцевого населення та ВПО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #соціальна допомога #Центр соціально-психологічної допомоги
live comments feed...