• Головна
  • Міська влада планує провести благоустрій Центрального ринку
08:20, 20 серпня 2021 р.

Міська влада планує провести благоустрій Центрального ринку

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

Сьогодні за участі керівника Авдіївської міської ВЦА Віталія Барабаш та його заступників відбулись дві наради з представниками Центрального ринку. Обговорювали питання організації доступності та благоустрою цієї території. У зустрічі також взяли участь представники відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій ВЦА, національної поліції, керівництво КП «СЄЗ» та управління «Держпродспоживслужби» по місту Авдіївка.

Про це повідомляє ВЦА

Окрім питань доступності маломобільних громадян до ринку, обговорили й дотримання вимог санітарного режиму на ринку в цілому та утримання місць збору твердих побутових відходів (ТПВ). Учасники наради також виїхали безпосередньо на місце торгівлі і проінспектували ринок. 

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо поліпшення доступу до території ринку, у тому числі і людей з інвалідністю, приведення стану туалету до відповідних норм та санітарних вимог, проведення ямкового ремонту пішохідних доріжок та утримання тротуарів на території ринку у належному стані, а також облаштування місць для вивозу ТПВ, покіс трави навколо них, наведення ладу та благоустрій території.

Окремо розглянуто питання облаштування автостоянки на прилеглій до базару ділянці. Зокрема заплановано розмістити там майданчик для розташування орієнтовно 30-ти автівок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#благоустрій #ТПВ #ринок #Авдіївка #КП "СЄЗ"
live comments feed...