• Головна
  • Завдяки колаборації влади, бізнесу і громади Авдіївка зустрічає 30-річчя Незалежності України готовою до змін і розвитку
09:10, 20 серпня 2021 р.

Завдяки колаборації влади, бізнесу і громади Авдіївка зустрічає 30-річчя Незалежності України готовою до змін і розвитку

Завдяки колаборації влади, бізнесу і громади Авдіївка зустрічає 30-річчя Незалежності України готовою до змін і розвитку

24 серпня наша країна відзначає 30-річчя Незалежності. За ці роки відбулося багато. Напевно, найбільшим потрясінням стали бойові дії на сході країни. Авдіївка як і раніше, залишається на передовій бойових дій. Але незважаючи ні на що, місто живе та розвивається. День Незалежності України мешканці Авдіївки зустрічають з оптимізмом та готовими до позитивних змін. Місто йде в ногу з часом, намагаючись не відставати від інших населених пунктів України. І це загальна заслуга влади, соціально-відповідального бізнесу, громадських організацій та активістів.

Напередодні Дня Незалежності України директор ГО «Платформа спільних дій» Оксана Трегубчук розповіла журналістам 06236.com.ua про важливість цього свята для Авдіївки та про плани щодо розвитку міста.

- Оксано Миколаївно, на честь 30-річчя Незалежності по всій країні пройдуть урочисті заходи. Авдіївка не стала винятком. 23 серпня в нашому місті відбудеться молодіжний фестиваль. Розкажіть про нього докладніше.

- Цього року літо видалося багатим на події. Україна відзначає 30 років Незалежності, а наші постійні партнери - компанія Метінвест відсвяткувала 15-річчя своєї роботи. І ми спільно вирішили подарувати молоді та жителям Авдіївки фестиваль «Робимо українське». Адже за молоддю майбутнє і нашого міста, і всієї України. Виступили з ініціативою до військово-цивільної адміністрації. Місцева влада підтримала нашу ідею. І вже в наступний понеділок авдіївців чекає маса всього цікавого. Це танцювальні номери, акробатичне і циркове шоу, майстер-класи по роботі з глиною, а також по кастомізації одягу, яскраві фотозони, фуд-корти. Звичайно ж, родзинкою вечора стане виступ групи «Кadnay». Все буде як завжди весело, яскраво і цікаво. «Платформа» за фінансової підтримки Метінвесту в партнерстві з ВГА зробить для авдіївців незабутній вечір.

- Якою зустрічає 30-річчя Незалежності України Авдіївка?

- Авдіївка - це хоч і прифронтове місто, але за кількістю реалізованих соціально-важливих проєктів дасть фору багатьом містам України. Оновлюються дитячі садки і школи. Завдяки президентській програмі в Авдіївці майже закінчено будівництво опорної школи, сучасної і комфортної. За підтримки АКХЗ компанії Метінвест «Платформа» продовжує будівництво Центру для розвитку дітей та молоді - на фінішній прямій ремонт нової музичної школи. Активно йде будівництво приймального, стаціонарного відділення та вхідної групи АЦМЛ. На базі «Платформи» проводимо сімейні свята, майстер-класи для дітей, фестивалі. Завдяки конкурсу соціальних проєктів місцеві мешканці мають можливість зробити своє життя кращим і комфортнішим.

- Як ви вважаєте, які питання необхідно вирішувати для створення міцної демократичної держави? Яка проблема сьогодні для міста і країни перша серед головних?

- В першу чергу, це відтік молоді, професійних кадрів. Люди - найголовніше, що є у будь-якої держави. На даний момент у нашого міста багато планів і проектів. Тому потрібно залучатися до будь-які ініціативи, знаходити себе, бути корисним своєму місту і країні. Ми, в свою чергу, намагаємося зробити все, щоб молодь відчувала себе потрібною. Компанія Метінвест надає юнакам, молодим спеціалістам можливість проходження практики та оплачуваного стажування на своїх підприємствах. Кращі отримують можливість подальшого працевлаштування. Нещодавно розпочалося будівництво першого недержавного гірничо-металургійного університету «Метінвест Політехніка», де навчання буде проходити за дуальною системою з використанням кращих світових учбових практик. Що стосовно Авдіївки, то ми дбаємо про соціальну складову життя мешканців міста. При фінансовій підтримці АКХЗ сумісно з місцевою владою ми відновлюємо лікарню і сподіваємося, що такі зміни разом із програмою по залученню медиків, яку розробили ВЦА, невдовзі дадуть позитивний результат. Коксохім також не залишив людей під час пандемії, забезпечив всіма необхідними засобами захисту, наразі проводиться вакцинація робітників заводу. Кожного разу, коли ми проводимо фестивалі або свята, для авдіївців працює багато освітніх локацій, щоб мешканці міста не лише відпочивали, а ще й розвивалися. Ми робимо все можливе, щоб довести громадянам, що майбутнє в Авдіївці є, що тут можливо жити та виховувати дітей. Впевнена, що якщо кожне місто України зробить так само, то головна проблема, про яку згадала вище, буде вирішена. 

- Яким ви бачите розвиток Авдіївки в перспективі?

- У пріоритеті - розвиток молодіжного руху в місті, системи охорони здоров'я, освіти та культури. Звичайно ж, будемо продовжувати реалізацію соціально-важливих проєктів для нашого регіону. В майбутньому ми бачимо Авдіївку процвітаючим містом в розвиненій, незалежній, вільній від війни країні.

- На ваш погляд, в чому полягає важливість Дня Незалежності для кожного українця?

- Це свято, яке показує, наскільки наша нація сильна та волелюбна. 30 років - це тільки початок. Початок всього найкращого. Вірю, що скоро все налагодиться, наша країна переживе всі негаразди і дійсно буде такою, якою її хочуть бачити мільйони громадян. Головне, бути один за одного та разом цілий рік, а не тільки 24 серпня.

- Що ви побажаєте авдіївцям на честь свята?

- Всіх щиро вітаю з 30-річчям Незалежності України. Бажаю авдіївцям мирного неба, життєвих сил, натхнення та терпіння. Достатку та мудрості. Щоб діти радували, батьки не хворіли, а будинок був повною чашею. Любіть своє рідне місто і нашу рідну Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Метінвест #АКХЗ #Авдіївка. Платформа спільних дій #Трегубчук #інтерв'ю #розвиток #Незалежність #інвестиції
live comments feed...