• Головна
  • Привітання керівника Авдіївської міської ВЦА з Днем Державного Прапора України
12:02, 23 серпня 2021 р.

Привітання керівника Авдіївської міської ВЦА з Днем Державного Прапора України

Привітання керівника Авдіївської міської ВЦА з Днем Державного Прапора України

Керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області Віталій Барабаш привітав містян з Днем Державного Прапора України, повідомляє ВЦА міста.

Шановні земляки!

Наш прапор викликає радість і гордість. За нашу Батьківщину, за перемоги, за наш мужній народ. Прапор завжди супроводжує нас у важливі, історичні для нашої громади і країни моменти. У тому числі і під час визволення Авдіївки від ворога. Дуже тішуся з того, що над нашим містом та Опитним майоріє синьо-жовтий стяг, бо маю щастя жити і працювати в своїй країні, на рідній, вільний від окупанта, землі.

Поєднання кольорів національного прапору в українській символіці має давнє походження і глибокий, важливий для кожного українця, сенс. Жовтий – колір безмежної хлібної ниви, золотої пшениці – символ миру й достатку, а також це колір сонця, без лагідних променів якого неможливе життя. Синій колір – це чисте безхмарне небо, символ миру; це також і прозора вода українських озер та річок. Поєднання цих кольорів на українському прапорі символізує мирне, безхмарне небо над жовтим колоссям хлібної ниви. Воно втілює віковічні прагнення нашого народу до миру, праці, достатку й краси.

Від усього серця бажаю Вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: мирним, як безкінечна небесна блакить, та світлим і радісним, як золотаві пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Шануймо наш національний символ! Зі святом!

З повагою,
Віталій БАРАБАШ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#привітання #прапор #ВЦА #Незалежність #свято
live comments feed...