• Головна
  • Голова ВЦА Віталій Барабаш зустрівся з однолітками Незалежності України
08:00, 25 серпня 2021 р.

Голова ВЦА Віталій Барабаш зустрівся з однолітками Незалежності України

Фото з офіційного сайту ВЦА міста

Фото з офіційного сайту ВЦА міста

23 cерпня у День Державного прапора відбулась зустріч керівника Авдіївської міської ВЦА Віталія Барабаш та його заступників із авдіївцями - ровесниками української незалежної держави. 

Про це повідомляє ВЦА міста.

Під час зустрічі торкнулись важливих для всіх питань: чим для кожного є Україна, з якими спогадами, досвідом пов’язано відчуття незалежності, про що мріють і які плани на найближчі 30 років. 

Віталій Барабаш розповів, що є донеччанином із західноукраїнським корінням, який завжди із особливим трепетом ставився до національного гімну, до прапору і який досі не розуміє неповаги до державної символіки, до власної країни. Адже кожен з нас є її частиною і аби по-справжньому це відчути, має докласти певних зусиль для розвитку успішної квітучої України. Голова ВЦА також додав, що під час важливих свят, коли гуляв у центрі шахтарської столиці - Донецька разом зі своєю родиною, завжди, навіть 15-20 років тому, одягав вишиванки і носив національний одяг із гордістю.

По закінченні бесіди усі присутні молоді люди отримали грамоти і солодкі подарунки, а найактивнішій співрозмовниці вручили ексклюзивну медаль від керівництва Авдіївської міської ВЦА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#незалежність #Україна #однолітки #зустріч
live comments feed...