• Головна
  • У географічному центрі України відкрили арт-об'єкт, виготовлений зі сталі Метінвесту
09:00, 25 серпня 2021 р.

У географічному центрі України відкрили арт-об'єкт, виготовлений зі сталі Метінвесту

У географічному центрі України відкрили арт-об'єкт, виготовлений зі сталі Метінвесту
Україна весело та яскраво відсвяткувала День Незалежності. У географічному центрі нашої країни – селі Мар'янівка Черкаської області на честь свята відкрили арт-об'єкт «Серце України», виконаний зі сталі Метінвесту.
Про це повідомляє прес-служба компанії.
Арт-об'єкт складається із 25 пар крил, що уособлюють всі області України і Автономну республіку Крим. Білі сталеві крила прикрашені характерними для кожної області орнаментами. У центрі комплексу під склом розташована скульптура серця. Композицію доповнює 52-метровий флагшток із найбільшим у Черкаській області прапором України. 
Для будівництва арт-об'єкту Метінвест постачив понад 66 тонн сталі вартістю 2,8 млн грн. Гарячекатаний лист, труби, кутики і швелери виготовлені на Металургічному комбінаті імені Ілліча та на Азовсталі.
Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков зазначив:
– Сталеве «Серце України» розташоване в самому центрі країни і зроблено з українського металу. І це наш привід для гордості. Ми впевнені, що попереду кожного з нас чекає ще багато приводів пишатися українським, адже металургія і вся промисловість працюють для процвітання і розвитку країни. Група Метінвест створена на екваторі Незалежності України, і щодня протягом усіх 15 років роботи ми ділом доводимо справедливість цих слів. І ми продовжимо це робити, тому що віримо в Україну й українців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Метінвест #сталь #арт-об'єкт #Незалежність
live comments feed...