• Головна
  • Авдіївські діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, пройшли медогляд
09:00, 28 серпня 2021 р.

Авдіївські діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, пройшли медогляд

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

Станом на зараз в Авдіївці мешкає 75 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З метою соціального захисту таких дітей, вони всі повинні проходити обов’язкові медичні огляди двічі на рік. Але медичний штат Авдіївської лікарні укомплектован лише на 30%, і вузькопрофільних спеціалістів, які б працювали з дітьми, в місті просто немає.

Про це повідомляє ВЦА.

Для вирішення даного питання керівництвом Авдіївської міської ВЦА було прийнято рішення про перевезення дітей до лікарні міста Покровськ для проходження медичного огляду.

Службою у справах дітей Авдіївської міської ВЦА була проведена підготовча робота з формування груп дітей на медичний огляд, підготовки документів для перевезення. Головним лікарем КНП «ЦМПСД» проведена робота щодо встановлення часу проходження медичного огляду у місті Покровськ, лікарями КНМ «ЦМПСД» видані направлення на проходження медичного огляду.

Авдіївські діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, пройшли медогляд, фото-1

Завдяки налагодженій співпраці між медичними працівниками Авдіївки, Покровська та службою у справах дітей, 1 група дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування пройшли медичний огляд. .

Наразі робота по проходженню наступної групи дітей медогляду триває.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти-сироти #піклування #медогляд
live comments feed...