• Головна
  • Донецька обласна служба зайнятості запрошує осіб з інвалідністю та членів їх сімей до участі у соціальній програмі
11:46, 30 серпня 2021 р.

Донецька обласна служба зайнятості запрошує осіб з інвалідністю та членів їх сімей до участі у соціальній програмі

Донецька обласна служба зайнятості запрошує осіб з інвалідністю та членів їх сімей до участі у соціальній програмі
Донецька обласна служба зайнятості запрошує до участі у соціальній програмі «Дистанційний онлайн курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг - професія для успішного майбутнього».
Соціальна програма стартує з 1 вересня. Вона реалізується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України.
Ця програма створена Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів», аби навчити учасників - осіб з інвалідністю та/або членів сімей, у складі яких є особа з інвалідністю, що потребує постійного догляду, - одній з найпопулярніших і найперспективніших онлайн професій - копірайтингу (контент-менеджменту).
Копірайтер - це сучасна та затребувана на ринку праці професія, яка допоможе учасникам програми як творчо реалізуватись, так і надалі знайти роботу та гідно забезпечувати себе та членів своєї родини.
Долучитися до програми можуть: люди з інвалідністю та/або члени сімей, у складі яких є особа з інвалідністю, що потребує постійного догляду.
Участь у програмі є безкоштовною.
Дата початку курсу: 1 вересня 2021 року
Тривалість курсу: 4 місяці (по 2 уроки на тиждень)
Кількість навчальних годин: 135 годин
Програмою курсу передбачені домашні завдання, спрямовані на закріплення отриманих знань. Домашні роботи будуть перевірятися кураторами програми.
Загальна кількість учасників: 40 осіб, які будуть розділені на 2 підгрупи (по 20 осіб відповідно).
Для навчання необхідно: комп’ютер, ноутбук або планшет та доступ до мережі інтернет.Після закінчення навчання учасники програми отримають сертифікат про проходження курсу.
Для участі в програмі необхідно направити електронний лист на пошту [email protected], вказавши тему листа: «Онлайн курс. Копірайтинг», а в самому листі зазначити:
1. Ваше ПІБ (прізвище, ім’я, по батькові).
2. Ваш вік.
3. Ваш номер мобільного телефону.
4. Адресу вашої електронної пошти для зв’язку.
5. Ваш статус: людина з інвалідністю або член сім’ї, у складі якої є людина з інвалідністю, що потребує постійного догляду.
У разі виникнення запитань та/або труднощів з реєстрацією контактною особою з боку організації є Катерина, телефон: 050 810 32 45.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба зайнятості #курс #копірайтинг #допомога
live comments feed...