• Главная
  • В рамках проєкту "Активне та безпечне довголіття" літні авдіївці займаються спортом та опановують нові техники рукоділля
18:57, 9 сентября
1

В рамках проєкту "Активне та безпечне довголіття" літні авдіївці займаються спортом та опановують нові техники рукоділля

В рамках проєкту "Активне та безпечне довголіття" літні авдіївці займаються спортом та опановують нові техники рукоділля

В залі для аеробіки в майбутньому Центрі для розвитку дітей та молоді для авдіївців поважного віку організували ранкову зарядку "Здорово жити". Під пильною увагою досвідченого інструктора і медсестри - працівників міського терцентру жінки виконують вправи на розтяжку всіх груп м'язів, координацію рухів, вчаться правильно дихати та інше.

Впровадження в життя літніх людей та інвалідів регулярних занять адаптивною фізкультурою за спеціально розробленими методиками є одним з головних напрямків соціального проекту «Активне та безпечне довголіття».

В рамках проєкту "Активне та безпечне довголіття" літні авдіївці займаються спортом та опановують нові техники рукоділля, фото-1
В рамках проєкту "Активне та безпечне довголіття" літні авдіївці займаються спортом та опановують нові техники рукоділля, фото-2

- Так здорово пострибати на м'ячах - весело і для здоров'я корисно. Із задоволенням займаємося і спортом, особливо фітболом, і творчістю, - відзначають учасниці зарядки. - Життя не стоїть на місці - навколо стільки всього нового. Сподіваємося, що на проекті нас чекає багато цікавого і корисного.

Створення простору для творчості для літніх людей та осіб з інвалідністю - ще один з орієнтирів проєкту. Тому на базі денного відділення терцентру організовано проведення усіляких майстер-класів.

На одному з них жінки опановували технику сухого валяння - робили власноруч з вовни симпатичних їжачків.

- Спасибі дівчаткам з терцентру за наше активне і креативне дозвілля. Ходимо на заняття як на свято - є привід наряд вигуляти, макіяж зробити, - жартують учасниці. - Добре, що в Авдіївці є місце, де можна навчитися чомусь новому, поспілкуватися та відпочити в колі однодумців.

Як повідомлялося раніше, проєкт «Активне та безпечне довголіття» для вразливих верств населення Авдіївської громади реалізує міський територіальний центр в партнерстві з ГО «Платформа спільних дій» та військово-цивільною адміністрацією за підтримки міжнародних партнерів - представників Програми ООН по відновленню і розбудови миру і Європейського Союзу.

Нагадаємо, Авдіївський коксохімічний завод допомагає місту створити Центр для розвитку дітей та молоді на базі ЗОШ №5. Так, вже відремонтовано спортивний та актовий зали, приміщення для занять аеробікою, тренажерний зал. Зовсім скоро двері для юних талантів розкриє оновлена музична школа.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#терцентр #активне та безпечне довголіття #руханка #майстер-клас #літні люди #Платформа спільних дій

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
От шо теперь буде с Городком Марганец без селитры
10 сентября, 01:16
При этом до 1 декабря 2023 года будет подписан документ по созданию объединенного рынка газа в рамках Союзного государства, добавил Хэлбой Дискобой По Любэ раз Путин.с 1 июня по 31 декабря включительно - Br0,1406. В летний период газ будет стоить Br0,4840 за кубометр. При отсутствии индивидуальных газовых приборов цена составит Br0,4840 за кубометр независимо от сезона. Если в доме или квартире не используются приборы индивидуального учета расхода газа, но есть газовая плита и централизованное горячее водоснабжение или индивидуальный водонагреватель (за исключением газового), цена составит Br3,87 с одного проживающего в месяц. Цена на газ в жилье, где есть газовая плита и индивидуальный газовый водонагреватель, но нет централизованного горячего водоснабжения, будет Br11,13 с одного проживающего. В квартирах и домах, где есть газовая плита, но нет централизованного горячего водоснабжения и индивидуального газового водонагревателя, газ будет стоить Br6,29 для одного проживающего в месяц.
Объявления
live comments feed...