• Главная
  • Авдіївські співаки можуть взяти участь у фестивалі-конкурсі авторської пісні та співаної поезії "Оберіг"
13:11, 13 сентября

Авдіївські співаки можуть взяти участь у фестивалі-конкурсі авторської пісні та співаної поезії "Оберіг"

Авдіївські співаки можуть взяти участь у фестивалі-конкурсі авторської пісні та співаної поезії "Оберіг"

4-6 листопада 2021 року в місті Луцьк відбудеться фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії «Оберіг». Фестиваль-конкурс проводиться Волинською обласною радою, управлінням культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації, Обласним науково-методичним центром культури, департаментом культури Луцької міської ради, Волинською обласною філармонією, Луцькою районною радою.

Про це повідомляється на офіційному сайті ДонОДА.

Метою конкурсу є пошук та підтримка молодих виконавців у жанрах співаної поезії, авторської пісні, вдосконалення виконавської майстерності та покращення художнього рівня репертуару, створення якісного музичного продукту для програм радіо і телебачення, концертних організацій.

До участі у Фестивалі-конкурсі запрошуються особи віком від 16 років. Учасники Фестивалю-конкурсу, супутніх заходів, почесні гості, члени журі забезпечуються проживанням, дворазовим харчуванням, екскурсіями за кошти організаторів Фестивалю-конкурсу на пільгових умовах у закладах, з якими укладені відповідні угоди про співпрацю.

Авдіївські співаки можуть взяти участь у фестивалі-конкурсі авторської пісні та співаної поезії "Оберіг", фото-1

Переможець Фестивалю-конкурсу (володар Гран-прі) отримує грошову винагороду в сумі 10 000 грн. Інформація про перебіг фестивалю висвітлюється в ефірі теле- та радіопередач. Заявки (згідно з додатком) на участь у Фестивалі-конкурсі подаються до 17 жовтня 2021 року за адресою: Обласний науково-методичний центр культури, 43025, м. Луцьк, вул. П’ятницька гірка, 16, е-mail: [email protected], тел. (0332) 771-039, 723-546; Контактні особи:

– Мартинович Олена Володимирівна – (050) 661 88 86;

– Баранюк Ігор Іванович – (095) 023 51 87, (096) 516 24 72.

До заявки додається фото учасника (учасників) у форматі JPEG; демозапис (аудіо, відео) 2-х запропонованих пісень у форматі MP3;

Заявки та додатки надіслані пізніше вказаної дати або заявки без додатків до розгляду не приймаються.

Подробиці за посиланням.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#оберіг #конкурс #фестиваль #спів #пісні #виконавці #авторська пісня

Комментарии

Объявления
live comments feed...