• Главная
  • Авдіївські бізнесмени мають змогу взяти участь у благодійному онлайн-форумі
08:00, 15 сентября
1

Авдіївські бізнесмени мають змогу взяти участь у благодійному онлайн-форумі

Авдіївські бізнесмени мають змогу взяти участь у благодійному онлайн-форумі

З 2 листопада 2021 року до 16 лютого 2022 року відбудеться Національний Благодійний Всеукраїнський Інтелектуальний онлайн-форум під назвою «Intellectual Online Ironman» — «Управлінські рішення в сучасних умовах». Організаторами виступають Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу та Rotary Club Lviv Innovational.

Про це повідомляє ВЦА міста.

Онлайн-трансляції в цей час відбуватимуться щодня з 19.00 до 21.00. Цей глобальний благодійний проєкт спрямований на якісну взаємодію між підприємцями та слухачами форуму. 

Спікери в онлайн-зустрічах, які триватимуть 100 днів дискутуватимуть про такі важливі теми:
– сучасні стратегії розвитку;
– процесне та проектне управління;
– операційне управління організацією;
– фінансові та стратегічні рішення;
– стратегічний та операційний маркетинг;
– корпоративна культура;
– партнерство у бізнесі;
– організація систем продажів;
– піар та медійний супровід;
– юридичні рішення;
– побудова сучасних бізнес-систем;
– управління та розвиток персоналу.

Онлайн-форум дасть можливість спілкування, обміну досвідом та важливої інформації. Експерти розкриватимуть власні секрети ведення бізнесу в кризові часи та навчатимуть цьому слухачів.

Усі кошти від продажу квитків на участь у форумі буде спрямовано на підтримку молоді з інвалідністю, а саме створення віддалених робочих місць з подальшим навчанням та працевлаштуванням. Метою цієї благодійної акції є зміна ставлення українських керівників до культури працевлаштування людей з інвалідністю.

Дізнатися більше можна за посиланням.

Зареєструватися можна за посиланням.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#форум #бізнес #благодійність #інваліди #працевлаштування

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Голубковым на вечную...,Скорбимс Салютом
15 сентября, 18:10
Итого на 2013г было НБУ звр 150 тонн 999 для расчета массы ООО тэньге Пепе,в 2016г по всем правилам случился DDD с принципом тем Домино,это не остановило революционеров и они продолжали подтирать слипшиеся дорогие задницы табл.умножения без Правила О!)От перестановки слогаемых виртуальных значков £€$¢ курсов,сумма капитальных фондов Капиталу Маркса,не /' увеличивается,а от уменьшается \✓ вместе с отрицательными долговыми фикциями векселями Итальяно Греческими долговыми ЕЕЕ 000 борцов хреческих храмов.Кроме того, с ростом экономических показателей ФРС начала сворачивать программу количественного смягчения, которая была направлена на выкуп госбумаг развивающихся рынков. На прошлой неделе в ходе своего первого выступления в качестве главы ФРС Джанет Йеллен заявила, что поддерживает поэтапное сокращение программы количественного смягчения. Регулятор начал сворачивать программу еще в декабре 2013-го и за два месяца сократил методом -0-0=\° от так,Лига плюща должна чогось там второпать по шифре той Антант.
Объявления
live comments feed...