• Главная
  • День з поліцейським та рятувальником: для школярів Покровська та Авдіївки провели інтерактивні уроки
12:16, 16 сентября

День з поліцейським та рятувальником: для школярів Покровська та Авдіївки провели інтерактивні уроки

День з поліцейським та рятувальником: для школярів Покровська та Авдіївки провели інтерактивні уроки

Правоохоронці та рятувальники пояснили школярам елементарні правила безпечної поведінки, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а також продемонстрували зразки спеціальної техніки та спецзасоби. Інтерактивні уроки відбулися в авдіївських школах № 2 й №6 та навчальному закладі с. Гришино Покровського району.

Про це повідомляє Покровське районне управління поліції Донецької області.

Під час заходів співробітники Покровського районного управління поліції провели для учнів пізнавальні заняття з правил дорожнього руху, розповіли дітям про їхні права й обов’язки, познайомили з особливостями професії поліцейського.

День з поліцейським та рятувальником: для школярів Покровська та Авдіївки провели інтерактивні уроки, фото-1

Фахівці ДСНС розповіли школярам про основні правила безпеки життєдіяльності. Пояснили, як поводитись у різних надзвичайних ситуаціях, в тому числі при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Рятувальники нагадали про безпеку в побуті, як правильно використовувати електроприлади, газове устаткування.

Рятувальники та поліцейські показали школярам спеціальну техніку, спецзасоби, що використовуються у повсякденній службовій діяльності служб.

Усе почуте й побачене сьогодні викликало у дітей непідробну цікавість, адже ця зустріч дала можливість ближче познайомитися з людьми, які щоденно стоять на їх захисті.

Діти запевнили поліцейських  та рятувальників, що турбуватимуться про власну безпеку, а для цього обов’язково дотримуватимуться усіх необхідних правил.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #рятувальники #ПДД #школярі #заняття

Комментарии

Объявления
live comments feed...