• Главная
  • Авдіївський терцентр підвів перші підсумки проєкту "Активне та безпечне довголіття"
08:00, 21 сентября

Авдіївський терцентр підвів перші підсумки проєкту "Активне та безпечне довголіття"

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

Авдіївський терцентр підвів перші підсумки роботи у межах проєкту «Активне та безпечне довголіття: центр психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку вразливих верств населення Авдіївської громади». З початку вересня було розпочато активну фазу реалізації проєкту. А саме: люди старшого віку та люди з інвалідністю були залучені до сучасного громадського життя через різноманітні активності.

Про це повідомляє ВЦА міста. 

Так, 6 та 8 вересня авдіївці поважного віку завітали на ранкову руханку «Здорово жити», що проходила в спортзалі ЗОШ №5. Під наглядом досвідчених інструкторки та медичної сестри спортсмени-початківці познайомились із новим для них спортивним інвентарем – фітболами.

13 та 15 вересня в спортивній залі територіального центру всі бажаючі мали змогу познайомитись з основами пілатесу та скористатися спортивними тренажерами (бігова доріжка, велотренажер, орбітрек). Фізичні вправи без навичок щодо основ здорового способу життя та організації правильного харчування не мають певного ефекту та користі. Тому 17 вересня медична сестра Олена Білозерова, що працює у центрі, провела інформаційний семінар «Основи здорового харчування».

Авдіївський терцентр підвів перші підсумки проєкту "Активне та безпечне довголіття", фото-1

Організація дозвілля – ще один із напрямів діяльності проєкту. Випробували свої творчі здібності відвідувачі центру на трьох майстер-класах. Опановували роботу з джутовою ниткою та мішковиною («Капці-оберіг»), атласними стрічками (прикраса в техніці канзаіши) та вовною (професійний майстер-клас з виготовлення іграшки «Їжачок» в техніці сухе валяння).

9-10 вересня за напрямом психосоціальної підтримки з метою ознайомлення з методикою самоорганізації в приміщенні ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» було організовано та проведено 2-денний тренінг «Групи самодопомоги, як метод психологічної підтримки людей похилого віку та людей з інвалідністю». Досвідчена психолог, коуч, засновниця Фундації підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» Наталя Бондаренко ділилася знаннями та досвідом з мешканцями Авдіївської громади щодо створення груп самодопомоги. Психологом територіального центру 7 та 17 вересня було проведено групові заняття: «Зняття емоційної напруги за допомогою техніки арт-терапії» та «Вивчення темпераменту за допомогою тестових методів». За потреби в центрі можна отримати індивідуальну психологічну підтримку.

Авдіївський терцентр підвів перші підсумки проєкту "Активне та безпечне довголіття", фото-5

Культурно-освітній напрям проєкту було реалізовано через організацію екскурсії 4 вересня до Свято-Успенського Миколо-Василівського монастиря (с. Микільське Донецької області), 15 вересня в імпровізованому кінотеатрі «Сінема» в приміщенні територіального центру на широкому екрані відбувся кінопоказ фільму українського режисера Олеся Саніна «Поводир, або квіти мають очі».

За невеличкий проміжок часу командою проєкту вдалося реалізувати багато активностей. І це тільки початок!

Усі активності відбулися у межах проєкту «Активне та безпечне довголіття: центр психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку вразливих верств населення Авдіївської громади», що реалізується ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» у партнерстві з Авдіївською ВЦА у межах Програми ООН із відновлення та розбудов миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ГО "Платформак спільних дій" #терцентр #Платформа #ООН #довголіття #старість #активність

Комментарии

Объявления
live comments feed...