• В Авдіївці відбулись змагання з волейболу серед ветеранів спорту
14:46, 21 вересня 2021 р.

В Авдіївці відбулись змагання з волейболу серед ветеранів спорту

Фото з офіційного сайту ВЦА

19 вересня 2021 року в спортивному залі ПКТіС «АКХЗ» КЗ «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації організував проведення змагань з волейболу серед ветеранів спорту.
В заході взяли участь 3 команди вікової категорії (40+) з м.Авдіївка, м.Гірник, с.Нетайлове. Переможцем стали  гості з Гірника (капітан Валерій Грабаренко) вигравши всі свої матчі. Друге місце дісталось команді ПрАТ «АКХЗ» м.Авдіївка (капітан Андрій Лазутін), на третьому місці команда с.Нетайтове (капітан Світлана Саєнко).
Всі учасники показали свій досвід, професіоналізм та згуртованість, а головне отримали великий заряд бодьорості та масу позитивних емоцій. Переможці отримали Кубки та грамоти. Організатори відзначили цінними подарунками єдину жінку – призом глядацьких симпатій з с.Нетайлове - Світлану Саєнко, кращого гравця - Володимира Ступакова з м.Гірник.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію