• Главная
  • Сьогодні Авдіївка перейшла до "жовтої" зони карантину
09:00, 23 сентября
1

Сьогодні Авдіївка перейшла до "жовтої" зони карантину

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлено на території України з 00 год 00 хвилин 23 вересня. Вчора за участю керівництва Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє ВЦА міста.

У межах "жовтої" зони заборонено проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території, заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць, заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів тощо.

Але водночас вимоги до "жовтого" рівня є пом’якшеними для вакцинованих. Так, у разі встановлення в області «жовтого» рівня епідемічної небезпеки дозволено розміщення відвідувачів та проведення масових заходів у закладах громадського харчування, розважальних закладах (нічних клубах) за наявності у ВСІХ учасників та відвідувачів (крім неповнолітніх) та 80% персоналу «жовтих» або «зелених» COVID-сертифікатів.

Незмінними залишилися вимоги до роботи навчальних закладів. Вони працюватимуть за умови наявності не менше як 80% працівників з «жовтими» чи «зеленими» сертифікатами.

По закінченню засідання комісії керівникам структурних підрозділів Авдіївської ВЦА, підприємств та організацій було доручено вжити заходів щодо залучення працівників до процесу вакцинації та розглянути можливість організації вакцинації персоналу за допомогою виїзних мобільних бригад.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вакцинація #крантин #коронавірус

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Как там ?
23 сентября, 10:34
Значе доброе утро Список Шиндлера,хто украв не курочку,а жовтороту ципочку в Гетто Лимпомпо Ю.А:500 тэньге аванса /15=17 мгновений в день,а далее (25% алиментов на которого суд номер 3 лишил Прав самого отца М,далее 25% за то что стоял на бирже без оплаты денежного эквивалента,и 20% долгов Приват НБУ зА то что не выплатили ни дивиденды Тяж.Маша,ни Страховки с Сберкнижками Перестройки,далее дачу в хлам развалили,и это не считая обычных барских поборов за развалющийся на зеркалах душегубки дом жкх-осмд тех застойных времён дела
Объявления
live comments feed...