• В Авдіївці відбулись змагання з настільного тенісу
08:20, 28 вересня 2021 р.

В Авдіївці відбулись змагання з настільного тенісу

Фото з офіційного сайту ВЦА

В минулу неділю в спортивному залі ЗОШ № 5 відбулися міські змагання з настільного тенісу в двох вікових категоріях (до 16 років та 16 +). Головною метою заходу стало заохочення місцевих мешканців до регулярних занять фізичною культурою та спортом і популяризація настільного тенісу у місті Авдіївка.

Про це повідомляє ВЦА.

В змаганнях взяли участь 15 спортсменів. Перше місце у віковій категорії 16 + виграв вчитель фізкультури з с. Новоселівка - Микола Савченко, друге місце посів працівник КП «СЄЗ» Володимиру Цараненку, на третьому місці фінішував Олександр Польський. У віковій категорії до 16 років переможцем став Дармовис Данило (с. Новоселівка), на другомі місці авдієвець - Кюрджієв Костянтин, третє місце посів гравець з с.Новоселівка - Гайворонський Святослав.

Переможці отримали Кубки, медалі, грамоти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію