• Главная
  • В Авдіївській опорній школі пройшла конференція педагогічних працівників
08:00, 1 октября 2021 г.

В Авдіївській опорній школі пройшла конференція педагогічних працівників

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

29 вересня в КЗ "Авдіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2" відбулась конференція педагогічних працівників "Освітній простір Авдіївки: рух уперед". Метою заходу стало згуртування педагогів міста, натхнення їх на втілення освітніх реформ у життя, ознайомлення з інноваційними методичними знахідками.

Про це повідомляє ВЦА міста.

Організатором заходу став центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Авдіївка (директор Марина Давидова). Захід був розділений на три частини: у першій - педагоги представили свої методичні лайфхаки та мали нагоду познайомитися з освітніми можливостями опорної школи.

Гіди-екскурсоводи супроводжували освітян за локаціями:

- «Програмування Scratch»;
- «Цифрова лабораторія»;
- «Методичні знахідки НУШ»;
- «Психологічні лайфхаки».

Друга частина проходила в актовій залі, де вчителі та вихователі у формі діалогу змогли обговорити нагальні питання реформи НУШ. В останньому блоці відбулась робота педагогів за секціями, на яких вони ділилися досвідом, знайомилися із здобутками своїх колег, обговорювали плани на майбутнє. 

Захід ще раз переконав кожного: для втілення освітніх реформ потрібно бути активними, цілеспрямованими, умотивованими агентами змін, що володіють новітніми компетенціями, готові до постійного професійного зростання! 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#конференція #освіта #вчителі #педагоги #Авдіївка
Объявления
live comments feed...