• Главная
  • Авдіївських педагогів привітали з Днем вчителя
09:14, 2 октября
1

Авдіївських педагогів привітали з Днем вчителя

Авдіївських педагогів привітали з Днем вчителя

Вчора у актовій залі ЗОШ №5 відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти. До свята долучилось керівництво Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації, представники від колективів закладів освіти міста, Центру професійного розвитку педагогічних працівників, музичної школи, професійного училища, будинку дитячої та юнацької творчості.

Про це повідомляє ВЦА

Концертна програма свята була яскравою і оригінальною.  Вихованці шкіл і дитсадочків порадували глядачів чудовими хореографічними номерами, музичними композиціями, сучасними танцями, піснями і віршами.

Авдіївських педагогів привітали з Днем вчителя, фото-1

З щирими вітальними словами до освітян звернувся заступник керівника Авдіївської міської ВЦА Сергій Легенький, який і сам є випускником місцевої загальноосвітньої школи №6.

Він подякував педпрацівникам за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий внесок у навчання, виховання підростаючого покоління. Вчитель української мови і літератури ЗОШ №7 Наталя Кисельова отримала відзнаку Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти». Окремо авдіївських освітян відзначили грамотами Департаменту освіти Донецької ОДА. З нагоди Дня працівників освіти педагогів Сергій Легенький нагородив цінним подарунком – годинником Kleynod, сувенірними наборами та почесними грамотами військово-цивільної адміністрації.

Авдіївських педагогів привітали з Днем вчителя, фото-2

Після спільних світлин церемонію нагородження вчителів було продовжено врученням корисними у господарстві подарунками - мультиварками.

Авдіївських педагогів привітали з Днем вчителя, фото-3
Авдіївських педагогів привітали з Днем вчителя, фото-4

Квіти і щирі вітання приймала й директор міської музичної школи – Світлана Полівода: її привітали з Міжнародним днем музики, який відзначається 1 жовтня.

Родзинкою урочистого заходу став показ відеоролика, участь в якому взяли дорослі, відомі у місті люди (чиновники, спортсмени, громадські діячі, керівники підприємств), які навчалися у місцевих освітніх закладах. Вони дякували своїм вчителям і вихователям за знання, за мотивацію, за корисні навички і вміння. У фіналі яскравого дійства всім присутнім у залі педагогам діти вручили квіти.

Авдіївських педагогів привітали з Днем вчителя, фото-5

Продовженням концертно-розважальної програми стало караоке, в якому взяли участь самі педагоги.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#освіта #свято #нагорода #Авдіївка #школа #вчителі

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Ералаш 46 Итальянская ш1,сцена корыто Водного мира
3 октября, 14:22
Старик рыбачил один на своей лодке в Гольфстриме. Вот уже восемьдесят четыре дня он ходил в море и не поймал ни одной рыбы. Первые сорок дней с ним был мальчик. Но день за днем не приносил улова, и родители сказали мальчику, что старик теперь уже явно salao, то есть «самый что ни на есть невезучий», и велели ходить в море на другой лодке, которая действительно привезла три хорошие рыбы в первую же неделю Великолепной 7.Пока баро Кожэдуба крестят Чорным крестом из Чорного дерева с заговоренными рунами вед Круглого стола Артуро Гатти,НаО+Джо вызывают для племени ягуаров через Колайдера Вога Уайлдера шамана из Конго Заир,для проведения обряда в масках с бунцами ритмов резких темпов скачков дцбл.Этот обряд с поджиганием сандалового дерева,позволит снять испуг и укрепить ген заговореного ассасина в журнале Ринг.Для более понятно восприятия кому в Лимпомпо с пальмами и крокодилами не понятно?16-18 > От мешок с ароматными кофэ какашками 10кг = 3 джина по 0.5 коньяка Гурджи выдержки дубовых бочек.1 ложечка в стакан кофэ порядок лекарство,а 200грамм бои без правил О!Если не понятно кто говорит?Бегимот подскажет,Змий подскажет где те раки зимуют,а де от МоШа Кинг Конг.На баро настовляются на о.Чунга Чанга 7 стволов с курагвэ,без кольтов опре кота Выхриста Гвоздика Дзю.
Объявления
live comments feed...