• Головна
  • Великий теніс у маленькому місті: в Авдіївці з’явилась тенісна гармата, що не має аналогів по області
10:09, 8 жовтня 2021 р.

Великий теніс у маленькому місті: в Авдіївці з’явилась тенісна гармата, що не має аналогів по області

Великий теніс у маленькому місті: в Авдіївці з’явилась тенісна гармата, що не має аналогів по області
Спортивна спільнота громади Авдіївки давно чекала на інвентар для занять з великого тенісу для самостійного відпрацювання ударів тому, що офіційний тренер з педагогічною освітою у місті один, а бажаючих грати і поліпшувати рівень своєї майстерності дуже багато. Завдяки перемозі в конкурсі соціальних проєктів «Перетворимо Авдіївку разом!» від «Платформи спільних дій» у ГО «Федерація тенісу міста Авдіївка» з’явилася тенісна гармата. Таке обладнання даст можливість підвищити кількість займаючихся тенісом, удосконалить майстерність та результат у існуючих спортсменів. Сума гранту від Метінвеста на втілення давньої мрії тенісистів склала 61 тис. грн.
Великий теніс - це захоплююча гра, яка користується популярністю в усьому світі і наше місто не є винятком. На міському стадіоні є два корти, які у теплу пору року доступні  для всіх  бажаючих. А завдяки роботі  КЗ «Міська ДЮСШ» Авдіївської міської ради, вихованці секції з тенісу мають можливість займатися з сучасним обладнанням на безоплатній основі.
Тенісна гармата - досить зручний пристрій для самостійного відпрацювання ударів.  Вона дозволяє виставляти подачу різного типу, швидкості і рівня складності. 
Авдіївці вже мають можливість особисто перевірити нове, сучасне обладнання. Всіх бажаючих запрошують на майстер-класи з великого тенісу. 
Заняття пройдуть на міському стадіоні вже наступної неділі:
·         для дітей до 10 років 12 жовтня о 15:30;
·         для дітей до 18 років 13 жовтня о 15:30;
·         для дорослих від 18 років 13 жовтня о 17:00.
Запис на майстер-клас за номером: (099)-010-52-26 або Viber, WhatsApp(Катерина).
Нагадаємо,в цьому році на реалізацію своїх ідей ініціативні громадяни, представники ОСББ та громадських організацій Авдіївки і українського Нью-Йорка отримали від Метінвесту 4 млн гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Метинвест #АКХЗ #Авдеевка #инвестиции #Платформа #Преобразим Авдеевку вместе
live comments feed...