• Главная
  • В Авдіївці проходять заходи щодо інформування населення про проблему торгівлі людьми
09:00, 12 октября 2021 г.

В Авдіївці проходять заходи щодо інформування населення про проблему торгівлі людьми

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

З початку жовтня у Авдіївському міському центрі соціальних служб проводиться низка заходів, спрямованих на підвищення рівня поінформованості громадян нашого міста стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми. Дана робота приурочена до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається щорічно 18 жовтня.

Про це повідомляє ВЦА.

Серед отримувачів соціальних послуг Центру проведено роз’яснювальну роботу за даною темою та розповсюджено друкований матеріал. На інформаційному стенді Авдіївського МЦСС розміщено відповідну інформацію.

В Авдіївському міському секторі «Центру пробації» особам, які стоять на обліку, було надано інформацію про те, як не стати жертвою торгівлі людьми. Осудженим особам було розповсюджено відповідну інформацію у вигляді буклетів, яку розміщено в інформаційному кутку Центру пробації.

Серед учнів 9 класу ЗОШ №1 була перевірена обізнаність з даного питання. Діти поспілкувалися з психологом Центру та розглянули Закони України щодо протидії торгівлі людьми. Учням розповіли, які права людини порушуються при торгівлі людьми, та як діяти, щоб не стати жертвою торгівлі людьми. Наприкінці заходу також були розповсюджені тематичні буклети.

Робота в даному напрямку продовжується.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #пробація #психологія #торгівля людьми #інформування
Объявления
live comments feed...