• Главная
  • Культурне дозвілля від Терцентру: для адіївців старшого віку організували поїздку до Святогірська
13:38, 12 октября 2021 г.

Культурне дозвілля від Терцентру: для адіївців старшого віку організували поїздку до Святогірська

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

8 жовтня 2021 р. для людей поважного віку було організовано поїздку до національного природного парку «Святі гори» у Святогірську. Поїздка стала приємним сюрпризом для літніх авдіївців.
Про це повідомляє ВЦА.
Екскурсанти змогли піднятися на гору до пам`ятника Артему, спуститися до мілових печер та побувати всередині головного храму монастиря. Авдіївцям старшого віку дуже сподобалася ця невеличка подорож, завдяки якій побачили багато красивих місць, почули про їх історію, змогли поринути в яскравий світ духовної культури нашого краю. 
«Скільки би сюди не їздили – завжди відкриваєш для себе щось нове, отримуєш невичерпну енергію, силу та натхнення», – каже пані Людмила, яка є постійною відвідувачкою Свято-Успенської Святогірської Лаври. 
Екскурсія відбулася у межах проєкту «Активне та безпечне довголіття: центр психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку вразливих верств населення Авдіївської громади», що реалізується ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» у партнерстві з Авдіївською ВЦА у межах Програми ООН із відновлення та розбудов миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#терцентр #Активне та безпечне довголіття #Платформа спільних дій #екскурсія
Объявления
live comments feed...