• Главная
  • Авдіївська лікарня долучилась до переліку медзакладів, що госпіталізують хворих на COVID-19
08:20, 13 октября 2021 г.

Авдіївська лікарня долучилась до переліку медзакладів, що госпіталізують хворих на COVID-19

Авдіївська лікарня долучилась до переліку медзакладів, що госпіталізують хворих на COVID-19

Ще дві лікарні у Донецькій області додались до переліку медичних закладів, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Серед них і Авдіївська міська центральна лікарня.

Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

«У Донецькій області розгорнуто 17 лікарень першої хвилі й 10 лікарень другої хвилі. Вчора було додано до другої хвилі ще дві лікарні області – це Авдіївська центральна міська лікарня й Мар’їнська центральна районна лікарня. Сьогодні вони розпочинають укладання договорів з Національною службою здоров’я України», - сказав Олександр Педенко.

Нагадаємо, наразі при підтримці Фонду Ріната ахметова та компанії Метінвест на території АЦМЛ будується киснева станція, що забеспечить лікарню безперебійним джерелом кисню. Інвестиція в посилення медичної бази міста складають 13 млн грн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#АЦМЛ #лікарня #коронавірус
Объявления
live comments feed...