• Главная
  • В Авдіївці розпочали розробку Стратегії розвитку громади
08:00, 23 ноября
1

В Авдіївці розпочали розробку Стратегії розвитку громади

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

В нашому місті в рамках Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН розпочато роботу з розробки Стратегії розвитку Авдіївської міської територіальної громади на період до 2027 року. Вчора в приміщенні Авдіївської міської ВЦА відбулось перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії громади.

Як повідомляє ВЦА, у засіданні взяли участь керівництво Авдіївської міської ВЦА, спеціаліст з соціально - економічного розвитку компоненту з місцевого розвитку та децентралізації Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН Наталія Белюкіна, національний експерт з питань стратегічного планування Віктор Бондарук, члени Робочої групи - представники структурних підрозділів Авдіївської міської ВЦА, підприємств, установ, громадських організацій, зокрема директор ГО "Авдіївка. Платформа спільних дій" Оксана Трегубчук, а також підприємці.

В Авдіївці розпочали розробку Стратегії розвитку громади, фото-1

Експерт Наталія Белюкіна акцентувалаувагу присутніх на тому, що стратегія дозволить визначити вектори розвитку на майбутнє та проаналізувати наявні ресурси. Основна перевага громади, яка має стратегію розвитку, в тому, що вона знає, чого хоче досягнути, що для цього треба зробити, коли і якими силами.

Експерт Віктор Бондарук, який буде надавати методологічну та консультаційну підтримку з розробки Стратегії, повідомив, що наступні 7 місяців робоча група активно працюватиме над розробкою стратегічного документу розвитку громади.

Зустріч прошла плідно. Вже найближчим часом розпочнеться проведення анкетування населення і підприємців, яке забезпечить широке вивчення громадської думки, яка буде врахована у процесі формування Стратегії.

З усіма актуальними новинами щодо процесу розробки Стратегії розвитку можна ознайомитися на сайті Авдіївської міської ВЦА за посиланням, а також в мережі Facebook.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#громада #стратегія #розвиток #Авдіївка #Платформа спільних дій #ПРООН

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Туда...2 ||
23 ноября, 16:10
4 августа 2015 года лодка под командованием капитана 1-го ранга Зеленского установила абсолютный мировой рекорд глубины погружения — 1027 метров. При этом при всплытии на глубине 800 метров из торпедных аппаратов были произведены успешные выстрелы водородными болванками. На такой глубине лодка была недостижима для других подводных лодок и остальных противолодочных средств, а также практически не фиксировалась гидроакустическими средствами обнаружения. В 2016 году Х-278 успешно выполнила проверку пороховой системы аварийного всплытия с глубины 800 метров. С 30 ноября 2016 года по 28 февраля 2017 года выполнила задачи своей первой автономной боевой службы колайдера. В июне 2017 года была завершена опытная эксплуатация Кольской штольни, Х-278 стала считаться не опытной, а боЕвой субмариной. В августе-октябре того же года корабль выполнил задачи второй боевой службы. 31 января 2019 года лодка получила наименование «Комсомолец». 28 февраля 2019 года Х-278 «Комсомолец» вышел на третью автономную боевую службу. На борту подводной лодки находился сменный 604-й экипаж под командованием капитана 1-го ранга Кошэвого Нэмо. Основной экипаж «Х-278» остался на берегу Молдованки вдаваясь в подробности истории Списка Шиндлера.
Объявления
live comments feed...