• Головна
  • В Авдіївці розпочали розробку Стратегії розвитку громади
08:00, 23 листопада 2021 р.

В Авдіївці розпочали розробку Стратегії розвитку громади

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

В нашому місті в рамках Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН розпочато роботу з розробки Стратегії розвитку Авдіївської міської територіальної громади на період до 2027 року. Вчора в приміщенні Авдіївської міської ВЦА відбулось перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії громади.

Як повідомляє ВЦА, у засіданні взяли участь керівництво Авдіївської міської ВЦА, спеціаліст з соціально - економічного розвитку компоненту з місцевого розвитку та децентралізації Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН Наталія Белюкіна, національний експерт з питань стратегічного планування Віктор Бондарук, члени Робочої групи - представники структурних підрозділів Авдіївської міської ВЦА, підприємств, установ, громадських організацій, зокрема директор ГО "Авдіївка. Платформа спільних дій" Оксана Трегубчук, а також підприємці.

В Авдіївці розпочали розробку Стратегії розвитку громади, фото-1

Експерт Наталія Белюкіна акцентувалаувагу присутніх на тому, що стратегія дозволить визначити вектори розвитку на майбутнє та проаналізувати наявні ресурси. Основна перевага громади, яка має стратегію розвитку, в тому, що вона знає, чого хоче досягнути, що для цього треба зробити, коли і якими силами.

Експерт Віктор Бондарук, який буде надавати методологічну та консультаційну підтримку з розробки Стратегії, повідомив, що наступні 7 місяців робоча група активно працюватиме над розробкою стратегічного документу розвитку громади.

Зустріч прошла плідно. Вже найближчим часом розпочнеться проведення анкетування населення і підприємців, яке забезпечить широке вивчення громадської думки, яка буде врахована у процесі формування Стратегії.

З усіма актуальними новинами щодо процесу розробки Стратегії розвитку можна ознайомитися на сайті Авдіївської міської ВЦА за посиланням, а також в мережі Facebook.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громада #стратегія #розвиток #Авдіївка #Платформа спільних дій #ПРООН
Оголошення
live comments feed...