• Главная
  • В Авдіївській ЗОШ №1 перевірили стан виховної роботи
13:58, 24 ноября
1

В Авдіївській ЗОШ №1 перевірили стан виховної роботи

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

23 листопада 2021 року службою у справах дітей було здійснено перевірку виховної роботи у Авдіївській загальноосвітній школі № 1. 

Про це повідомляє ВЦА.

Спеціалістами служби у справах дітей були перевірені документи з організації і проведення виховної роботи у освітньому закладі. Також з адміністрацією школи, відповідальними за організацію виховної роботи у закладі, практичним психологом та соціальним педагогом були обговорені актуальні питання щодо проведення виховних заходів у школі, направлених на профілактику правопорушень та інших негативних проявів серед дітей, заходів щодо профілактики насильства серед дітей та булінгу.

Також спеціалістами служби у справах дітей з учнями 8 класу були проведені бесіди на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність батьків та їх дітей», «Насильство в сім’ї та поза нею, протидія торгівлі людьми та жорстокому поводженню з дітьми».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#діти #школа #перевірка #виховна робота

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Чуют или нэ чуют неверные гаремы султана Эрдогана чем усэ кончается для тех самых горящих смутьянов шайтана
24 ноября, 22:26
Также он добавил, что в основном холод, до -30 градусов, движется строго с запада на восток. «Понижение температуры будет не менее 10-12 градусов за сутки, это довольно резко», — уточнил он. Как отметил специалист, причиной таких температурных скачков кроется в формировании узкой переходной зоны между холодом и теплом. «На севере Скандинавии аномальная температура достигает 8 градусов ниже нормы, и если там формируется антициклон, который частично идет на западную Европу, где в ближайшие дни будет достаточно холодно, то вторая часть могла бы пойти на европейскую территорию страны
Объявления
live comments feed...