• Головна
  • Авдіївці можуть долучитися до чат-ботів з протидії наркоторгівлі
09:00, 25 листопада 2021 р.

Авдіївці можуть долучитися до чат-ботів з протидії наркоторгівлі

Авдіївці можуть долучитися до чат-ботів з протидії наркоторгівлі

Скориставшись чат-ботами Telegram-каналу @fightdrugs_bot та @stopdrugsbot громадяни можуть анонімно надати відому їм інформацію (текст, фото) про інтернет-наркокрамниці та допомогти в їх блокуванні, а також у викритті самих наркоторговців.

Про це повідомляє Покровське районее управління поліції.

Виявляти злочинців у кіберпросторі допомагає чат-бот «СтопНаркотик» https://t.me/StopDrugsBot, розроблений курсантами факультету кіберполіції Харківського університету внутрішніх справ. Його створено саме для блокування каналів розповсюдження наркотиків в мережі інтернет.

У чат можна повідомити про веб-сайти, телеграм-канали та фізичні адреси, за якими здійснюється продаж наркотиків, та навіть зображення адрес «небезпечних» крамниць.

Другий поліцейський чат-бот «ДійПротиНаркотиків», що можна завантажити за посиланням, розроблено співробітниками управління боротьби з наркозлочинністю в Донецькій області ДБН Нацполіції України. Головна його мета – викривати збувачів, постачальників та організаторів каналів збуту наркотиків.

За допомогою боту громадяни можуть анонімно надати інформацію про відомі факти наркозлочинів.

Користувач може обрати населений пункт, район та надати детальну інформацію щодо осіб, причетних до наркообігу, фізичні адреси, де здійснюється продаж, виготовлення чи вживання незаконних речовин.

Інформація, яка надходить у скриньку бота, всебічно аналізується та перевіряється працівниками кримінальної поліції територіальних підрозділів.

Авдіївці можуть долучитися до чат-ботів з протидії наркоторгівлі, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#протидія наркоторгівлі #наркотики #поліція
Оголошення
live comments feed...