• Главная
  • Авдіївці можуть долучитися до чат-ботів з протидії наркоторгівлі
09:00, 25 ноября
1

Авдіївці можуть долучитися до чат-ботів з протидії наркоторгівлі

Авдіївці можуть долучитися до чат-ботів з протидії наркоторгівлі

Скориставшись чат-ботами Telegram-каналу @fightdrugs_bot та @stopdrugsbot громадяни можуть анонімно надати відому їм інформацію (текст, фото) про інтернет-наркокрамниці та допомогти в їх блокуванні, а також у викритті самих наркоторговців.

Про це повідомляє Покровське районее управління поліції.

Виявляти злочинців у кіберпросторі допомагає чат-бот «СтопНаркотик» https://t.me/StopDrugsBot, розроблений курсантами факультету кіберполіції Харківського університету внутрішніх справ. Його створено саме для блокування каналів розповсюдження наркотиків в мережі інтернет.

У чат можна повідомити про веб-сайти, телеграм-канали та фізичні адреси, за якими здійснюється продаж наркотиків, та навіть зображення адрес «небезпечних» крамниць.

Другий поліцейський чат-бот «ДійПротиНаркотиків», що можна завантажити за посиланням, розроблено співробітниками управління боротьби з наркозлочинністю в Донецькій області ДБН Нацполіції України. Головна його мета – викривати збувачів, постачальників та організаторів каналів збуту наркотиків.

За допомогою боту громадяни можуть анонімно надати інформацію про відомі факти наркозлочинів.

Користувач може обрати населений пункт, район та надати детальну інформацію щодо осіб, причетних до наркообігу, фізичні адреси, де здійснюється продаж, виготовлення чи вживання незаконних речовин.

Інформація, яка надходить у скриньку бота, всебічно аналізується та перевіряється працівниками кримінальної поліції територіальних підрозділів.

Авдіївці можуть долучитися до чат-ботів з протидії наркоторгівлі, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#протидія наркоторгівлі #наркотики #поліція

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Апчхи леди Хуга, комэн Зе битэ,но у Вас сопля плавает в стаканчике пташиного гриппу
25 ноября, 12:33
Странные вещи творятся в городке Кранвиле: накануне выборов мэра одна за другой исчезают симпатичные блондинки. Население в панике, и претенденты на высокий пост ради голосов избирателей решают поучаствовать в розыске девушек. Каждый нанимает детектива, готового все перевернуть вверх дном, лишь бы его босс оказался первым…>30 лямом поголовья после реформ суп рун, идёт открытый геноцид племени головастиков болота ФаUtэр,которые ложились без хим.анализа и четких данных химии под наркоз нато' укол лаб.раб.Брависсимо попуассам канибалам,попутавшим по Компасса Запад ло и не рентабельный Восток Донбасса.₽$:Мышина охота в разгаре,кто из яночек с ЕЗ в очереди на укольчик от Эболы пташиного клекота Бури саХара в стакане граненных плоскостей фрицев костей Эльбы Вязов.(сначало заражают,а потом шаманский бубен с проклятым Хоупом на "счастье" проклятых скифских курганов Тутанхамона, забирают себе на горб у раю собирая пыль шмали у аду надеясь на Лесника Джунглей wydy )
Объявления
live comments feed...