• Головна
  • Авдіївцям пропонується пройти медичну реабілітацію після одуження від СОVID-19 у Моршині
10:00, 1 грудня 2021 р.

Авдіївцям пропонується пройти медичну реабілітацію після одуження від СОVID-19 у Моршині

Авдіївцям пропонується пройти медичну реабілітацію після одуження від СОVID-19 у Моршині
Авдіївське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області (далі - Фонд) направляє застрахованих осіб на медичну реабілітацію на базі санаторно-курортного закладу ДП «Санаторій Моршинкурорт», які хворіли на СОVID-19, за наявності медичних показань та висновку лікарсько-консультативної комісії.
За інформацією ВЦА програма реабілітації надає якісну медичну допомогу, що включає заходи після і під час перенесеної коронавірусної інфекції. Ефективність застосованих методів безпосередньо залежить від раннього початку проведення реабілітаційних дій. Право на лікування мають усі працевлаштовані особи відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 13.07.2017 № 39, зі змінами та доповненнями.
Відновлювальне лікування розпочинається одразу після закінчення гострого періоду захворювання. Після оформлення висновку ЛКК заклад охорони здоров’я інформує робочий орган Фонду про потребу застрахованої особи в подальшому лікуванні на базі реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу. Пацієнт передає представнику Фонду відповідну заяву про забезпечення лікуванням для подальшого укладення тристороннього договору із санаторно-курортним закладом. 
Фонд компенсує вартість проходження відновлювального лікування в розмірі 100-відсоткової вартості для всіх застрахованих (офіційно працевлаштованих) осіб.
Крім того, застрахованій особі, яка направляється на реабілітаційне лікування, Фонд фінансує допомогу по тимчасовій непрацездатності за весь час перебування в санаторно-курортному закладі.
За консультацією звертатися за телефоном (06236) 3-42-66, 050-831-36-20.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оздоровлення #ВЦА #санаторій
live comments feed...