![](https://s.06236.com.ua/section/logo/upload/pers/93/logo.png?20240727)
08:20, 3 грудня 2021 р.
В Авдіївці продовжують перевірку виховної роботи в навчальних закладах міста
![Фото з офіційного сайту ВЦА Фото з офіційного сайту ВЦА](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото з офіційного сайту ВЦА
Протягом тижня службою у справах дітей Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації було відвідано загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 6 та загальноосвітню школу І-ІІ ступенів № 4. Представники служби ознайомилися з роботою щодо профілактики злочинності серед дітей, попередження насильства та жорстокого поводження з ними. Метою заходу була перевірка виховної роботи в навчальних закладах міста.
Про це повідомляє ВЦА.
Спеціалістами служби у справах дітей були проведені групові та індивідуальні бесіди з учнями на теми: «Правопорушення та наслідки за його скоєння, злочин та відповідальність за нього», «Як не стати жертвою насилля та самому його не вчиняти».
Також спеціалісти ознайомились з документами щодо організації і проведення виховної роботи в освітніх закладах, обговорили важливі питання щодо організації системи заходів з виховної роботи, надали рекомендації щодо організації роботи з профілактики правопорушень та інших негативних проявів в учнівському середовищі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...