• Главная
  • Без ковідних сертифікатів авдіївців не будуть пускати до міського транспорту вже з понеділка
12:57, 4 декабря 2021 г.
1

Без ковідних сертифікатів авдіївців не будуть пускати до міського транспорту вже з понеділка

Без ковідних сертифікатів авдіївців не будуть пускати до міського транспорту вже з понеділка

Вчора в Авдіївці відбулась нарада з приводу організації перевезень пасажирів на міських автобусах з урахуванням відповідних протиепідемічних вимог. У засіданні взяли участь начальники міських служб, відділів та управлінь  ВЦА, поліції, директор комунального підприємства "АТТУ", а також представники громадськості та протидії корупції.

Про це повідомляє ВЦА.

Під час засідання визначили режим і умови переміщення людей у муніципальному транспорті, а також функції кожного учасника антиковідної кампанії, передусім, перевізника і правоохоронних органів.

Так, з понеділка, 6 грудня, співробітники поліції (в тому числі залучатимуть полк "Київ") працюватимуть у міських автобусах щодня. Щоразу на кожній зупинці вони перевірятимуть у кожного пасажира наявність сертифікату про вакцинацію від коронавірусної хвороби і не пускатимуть всередину невакцинованих.

Від керівництва міста відповідальні особи отримали завдання скласти список посадових осіб від ВЦА, які братимуть участь у патрулюваннях разом із поліціянтами.

На засіданні визначили, що задля забезпечення правопорядку вказані норми діятимуть у транспорті до зняття карантинних обмежень або до особливого розпорядження керівництва області.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вакцинація #сертифікати #обмеження

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Инночкины,а Шо вы тут делаете с иголочками поГОСТу Скорбот,ах вышивание Х
5 декабря 2021 г., 09:35
Южный Судан захлестнули наводнения: многие районы отрезаны от внешнего мира 3 декабря 22:57,На Западе Украины реки начинают покрываться льдом. Индонезийский вулкан Семеру вынудил к эвакуации местных жителей,Я пинком заехал в заводной рычаг Дай Бог, чтоб движок мой мощный не зачах До отказа ручку газа накрутил Тьфу ты, чёрт, дугой я бабку зацепил Ну и пусть, была бы техника цела Бабок много, «Ява» у меня одна Бабку люди обнаружат поутру А я тачку нежно тряпочкой протру П: «Ява», «Ява»! Бабка, ух, ра33ява! «Ява», «Ява»! Бабка, ух, ра3ява! На острове Ява увеличилось количество погибших и раненых из-за извержения Скифского проклятия Тутанхамона!
Объявления
live comments feed...