• Головна
  • Авдіївцям надали звіт про роботу окружної прокуратури
09:00, 6 грудня 2021 р.

Авдіївцям надали звіт про роботу окружної прокуратури

фото з офіційного сайту ВЦА

фото з офіційного сайту ВЦА

3 грудня в Авдіївці керівник Костянтинівської окружної прокуратури Артур Колмаков надав звіт про роботу підпорядкованого йому відомства за 10 місяців 2021 року.

 Про це повідомляє ВЦА.

Окрім загальної інформації про діяльність прокуратури, Артур Колмаков торкнувся і деяких актуальних для прифронтового міста питань, серед яких – відкриття суду. Керівник окружної прокуратури запевнив, що суд в Авдіївці має запрацювати орієнтовно наприкінці січня 2022 року.

Нагадємо, що повернення Феміди до Авдіївки стало можливим завдяки зусиллям народного депутата України, голови партії "Порядок" Муси Магомедова, що вже довгий час займався цим питанням. Наразі в будівлі, де буде розташований суд, йде ремонт за фінансової підтримки АКХЗ. Приміщення обладнюється за всіма вимогами, що висуваються до подібних органіхацій.

Також впродовж 10 місяців 2021 року окружною прокуратурою вжито організаційних та практичних заходів щодо підвищення ефективності виконання завдань та функцій, що передбачає законодавство.

На завершення керівник Костянтинівської окружної прокуратури зазначив, що у подальшому планує звітувати частіше - через кожні шість місяців.

З повним звітом можна ознайомитись за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #звіт #суд #Порядок #Авдіївка
live comments feed...