• Главная
  • Віталій Барабаш привітав громаду з Днем місцевого самоврядування
10:42, 7 декабря 2021 г.
1

Віталій Барабаш привітав громаду з Днем місцевого самоврядування

Віталій Барабаш привітав громаду з Днем місцевого самоврядування

Голова Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш привітав городян з Днем місцевого самоврядування. Наводимо текст привітання без змін.

"Дорогі друзі!

Всіх, хто причетний до роботи в органах місцевого самоврядування, тих, хто щодня відчуває особливу відповідальність за консолідацію, суспільний спокій і благополуччя громадян, вітаю з професійним святом!

Саме Ви дбаєте про економічний розвиток громади, створення нових робочих місць, втілення ефективних інфраструктурних проєктів.

Упевнений, що сильна, заможна, розвинена Донеччина буде побудована професійними й самовідданими представниками місцевого самоврядування – справжніми господарями рідної землі.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку Авдіївської територіальної громади, відродження нашого краю і зміцнення авторитету органів місцевого самоврядування.

Зичу Вам миру, добра, успіхів у реалізації всіх планів на благо людей. А ще - міцного здоров’я, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань!

З повагою,
Керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області
Віталій БАРАБАШ"

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#самоврядування #привітання #Авдіївка

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
20 газ бомб с счётчиками приключения только в 1 ЖКХ умножить на маштаб болота,табл умножения
7 декабря 2021 г., 16:16
Боева́я организа́ция па́ртии социали́стов-революционе́ров (эсе́ров Боевой Подруги Пехоты) — 9 роты Грозовых ворот Взвода террористическая организация, действовавшая в Штольне Лысой горы в 21-31 рядах. Входила в состав партии эсеров на правах автономной организации, насчитывала до 78 человек. В разное время её возглавляли обезглавливая.
Объявления
live comments feed...