![](https://s.06236.com.ua/section/logo/upload/pers/93/logo.png?20240727)
12:37, 7 грудня 2021 р.
В Авдіївці для літніх людей пройшов майстер-клас із опанування техніки фелтінгу
![В Авдіївці для літніх людей пройшов майстер-клас із опанування техн... В Авдіївці для літніх людей пройшов майстер-клас із опанування техніки фелтінгу](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Авдіївці у межах проєкту «Активне та безпечне довголіття», що реалізується ГО «Платформа спільних дій» у партнерстві з ВЦА у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, наприкінці листопада було проведено майстер-клас із опанування техніки фелтінгу (сухого валяння з вовни) для літніх людей нашого міста.
За інформацією територіального центру, учасниці майстер-класу опановували цей вид прикладного мистецтва із захопленням та натхненням, а результатом їхньої творчості стала іграшка-пупс – Тедді-долл. Наприкінці майстер-класу жінки із захопленням ділилися враженнями від результатів їх творчості.
-Я свою іграшку подарую маленькій онучці, – каже пані Олена. – Цей подарунок буде особливим, бо в нього я вклала тепло своїх рук та частинку своєї душі.
Важливим моментом у творчості людей старшого віку є визнання результатів їх праці близькими людьми. На цьому етапі життя людині необхідно відчувати власну необхідність та потрібність близьким людям. Тоді у неї зберігається відчуття захищеності та впевненості в майбутньому.
Участь людей старшого віку в таких майстер-класах мотивує, допомагає знайти сенс життя, повернутися до самих себе, виявити, підтримати та розвинути свій творчій потенціал, усвідомити свої можливості.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...