• Головна
  • Представники Авдіївської ВЦА долучились до конференції «Малий і середній бізнес: трансформація в нових реаліях»
12:20, 10 грудня 2021 р.

Представники Авдіївської ВЦА долучились до конференції «Малий і середній бізнес: трансформація в нових реаліях»

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

08 грудня 2021 року в м. Краматорську відбулась практична конференція «Малий і середній бізнес: трансформація в нових реаліях». У конференції взяли участь представники регіональних органів державної влади, в тому числі представники Адвдіївської міської ВЦА, а також бізнес-асоціацій, громадських і міжнародних організацій та представники малого і середнього бізнесу.

Як повідомляє ВЦА, для учасників дана конференція стала платформою для унікальних можливостей відкритого спілкування та обміну досвідом у пріоритетних напрямках підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу, ознайомлення з діючими можливостями для бізнесу, а також ефективними практиками з питань розвитку МСБ та історіями успішної роботи підприємців.

Дана подія - це щорічний захід, який організовується Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки Донецької облдержадміністрації та Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області, в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва на Донеччині у 2021-2022 роках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конференція #бізнес #торгово-промислова палата #підприємництво
live comments feed...