• Головна
  • Представниця Авдіївської ТГ стала лауреатом конкурсу "Підприємець року - 2021"
09:00, 15 грудня 2021 р.

Представниця Авдіївської ТГ стала лауреатом конкурсу "Підприємець року - 2021"

Представниця Авдіївської ТГ стала лауреатом конкурсу "Підприємець року - 2021"

14 грудня 2021 року у Краматорську в Конференц-залі Донецької торгово-промислової палати відбулось нагородження переможців та лауреатів регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2021». Лауреатом конкурсу стала представниця Авдіївської територіальної громади.

Про це повідомляє ДонОДА.

Участь у заході взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв, керівники структурних підрозділів Донецької облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, а також підприємці області.

Як наголосила заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, регіональний конкурс «Підприємець року» – це відзнака для тих, хто тримає на собі економіку Донеччини. Бути підприємцем означає брати на себе відповідальність і створювати навколо себе відповідальне, а значить і успішне, суспільство.

Президент Донецької ТПП Максим Ануфрієв у вітальному слові зазначив, що Донецька обласна державна адміністрація та Донецька торгово-промислова палата щороку проводять регіональний конкурс «Підприємець року», відзначаючи тих, хто розвиває виробництво та підвищує якість своїх послуг, хто зберігає робочі місця, використовуючи кризові умови як можливості для організації нових напрямків бізнесу.

За вагомий внесок у розвиток підприємництва і ринкової інфраструктури та зміцнення економічного потенціалу Донеччини дипломи обласної державної адміністрації отримали призери та лауреати конкурсу «Підприємець року 2021». Зокрема в номінації «Сімейний бізнес» лауреатом визначено фізичну особу-підприємця Недря Ольгу Володимирівну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #лауреат #підприємець #сімейний бізнес
live comments feed...