• Головна
  • Авдіївські підприємці можуть отримати грант на придбання обладнання та матеріалів для свого бізнесу
11:35, 16 грудня 2021 р.

Авдіївські підприємці можуть отримати грант на придбання обладнання та матеріалів для свого бізнесу

Авдіївські підприємці можуть отримати грант на придбання обладнання та матеріалів для свого бізнесу

Починаючи з 15 грудня 2021 рок БО «Благодійний фонд «ХЕЛП УКРАЇНА» розпочав конкурс міні-грантів в рамках проєкту «Розширення соціально-економічних можливостей вразливих груп населення в Україні. Невідкладна допомога вразливим ВПО та при інших соціальних випадках» 2021-2022 років. Проєктом передбачено отримання громадянами 30 грантів на обладнання середньою вартістю 3000,00 євро.

Про це повідомляє ВЦА.

В рамках конкурсу передбачається підтримка мікропідприємств (існуючі підприємства та стартапи) грантами на обладнання та матеріали для сільськогосподарської, виробничої та сервісної діяльності.

Крім того, для підтриманих бенефіціарів будуть організовані бізнес та професійні тренінги для отримання знань та навичок задля покращення ефективності власної справи. Загальна планова вартість прямих витрат на обладнання для 30 бенефіціарів становить 90,000,00 євро.

Зазначений проєкт реалізується за фінансової підтримки Коаліції допомоги Німеччини (Aktion Deutschland Hilft) та за партнерства з німецькою організацією Help-Hilfe zur Selbsthilfe в Україні. У центрі цього проєкту є розширення економічних можливостей місцевого населення Донецької та Луганської областей на територіях, що підконтрольні уряду України.

Авдіївські підприємці можуть отримати грант на придбання обладнання та матеріалів для свого бізнесу, фото-1

Головною метою проєкту є сприяння соціальній інтеграції вразливих категорій населення, в тому числі ВПО, в Україні через розширення економічних можливостей.

Контакта інформація: Неля Сурус, представниця БФ «ХЕЛП УКРАЇНА», моб. +380 99 220 40 40, ел. адреса:[email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#грант #ВПО #підприємці #підтримка
live comments feed...